X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów 12-13 dzien temp wyższych czy beta jest wiarygodna? czy jest jeszcze cień szansy?
Odpowiedz

12-13 dzien temp wyższych czy beta jest wiarygodna? czy jest jeszcze cień szansy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak w temacie, proszę powiedzcie,czy mogę liczyc na jakis cud, czy sprawa jest przesądzona

    3a305a55d9f59386ca9ab27da8ebf293.png

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta poniżej 1 oczywiscie- taki wynik miałam wczoraj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w cuda wierzę, ale myślę, że beta wykluczyła tu możliwość ciąży. Zamiast się nakręcać wyluzuj i poczekaj na @. Bo ze stresu Ci się jeszcze przesunie dalej. A jakiej długości masz cykle? Jeśli owulacja była jak na wykresie to beta jest wiarygodna. Chyba że laboratorium nawaliło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2014, 19:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana... uspokuj sie,i czekaj na @... tamppowoli Ci spada,liczymy nakolejny cykl.Powodzonka

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się ale myślałam, że tym razem się uda, jakies takie dziwne przeczucie miałam, ale coż:)
    Cykle mam długie ostatni 43 dni z owulacją w 26 dniu także bardzo poźną. Do tego II faza była zdecydowanie dłuższa poprzednio.
    A dzisiaj mam typowe bole okresowe, a nawet takie dziwne hm rwanie lewej nogi w pachwinie. Miałam tez sluz gesty mleczny podbarwiony krwią. Ale szyjka jeszcze zamknięta :( eh eh eh

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temp niższa dzisiaj, ale po plamieniu nie ma śladu, sluz znow biały mleczny, może ciut kremowy ale juz krwi nie widze. szyjka daleko i zamknieta. nei wiem co myśleć już o tym wszystkim aaa i myslałam że bedzie okres ale mam jedynie takie hm jak podczas miesiączki skurcze w brzuchu trwają kilkanascie sekund i potem koniec i spokoj na godzine czy pół.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobny wykres i podobną sytuację. Wczorajsza beta (13 dpo) <0,100. Nie robię sobie nadziei i z niecierpliwością czekam na nowy cykl.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ