X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów 14 dpo / 25 dc spadek temperatury o 0,4 różowy śluz
Odpowiedz

14 dpo / 25 dc spadek temperatury o 0,4 różowy śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ChcemyTego94 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 27 lutego 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Mam regularne cykle, 28 dni, dziś jest 25 dc, 11 dc nastąpiła owulacja potwierdzona monitoringiem.

    7 dpo zrobiłam progesteron wyszedl 53,75 nmol/l

    Dziś mam bóle okresowe, które występują u mnie zawsze 1 dnia cyklu, nigdy przed w dodatku pojawił się różowawy śluz.
    Temperatury ostatnie 3 dni 36,9 / 36,8 / 36,4
    Czy możliwe jest, że dopiero dziś nastąpiła implementacja ?

    Testy wychodzą negatywnie, beta robiona w piątek też negatywna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2017, 20:18

    2 lata tabletki, starania od 03.2016
    Badania 10.01.17 TSH 2.1 LH 5.8 FSH 5.96 PROLAKTYNA 633,5 // Dostinex, 0,5 tabletki co 7 dni
    Badania 06.02.17 TSH 1.95 FT3 4.99 FT4 16.3 PROLAKTYNA 118,6 //Dostinex 0,5 tabletki co 10 dni, Euthyrox 25
    7 dpo prog 53,57 nmol/l
    Morfologia 2% Ilość duża.
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że nadchodzi okres :(

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ