X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów 2 dni plamienia zamiast okresu?
Odpowiedz

2 dni plamienia zamiast okresu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie, od 2 dni mam plamienia przy bólach okresowych. ból krzyza jak zawsze a moze nawet wiekszy, ból jajników a z poczatku bol jajnika promieniujacy az do nogi. choc cykle mam ostatnimi czasy nieregualrne, mysle ze powinnam miec teraz @ bo bóle zawsze wystepowały u mnie pare dni przed @ i w trakcie. czy mogłaby któras zerknąć na moj wykres? z góry slicznie dziekuje :)
    e6b11ad06a6a191f6f8167ebe8f3ddc2.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2016, 20:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najdziwniejsze jest to że zawsze około 7 dni przed @ zaczynały mnie bolec piersi a teraz zupełnie nic.. test zrobiłam- negatywny ale może jest jeszcze za wczesnie? ktos tak miał? ja jestem zielona w tym temacie :)

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne, bo jeśli ten spadek i plamienia zwiastują zbliżającą się @ (a tak najczęściej niestety jest), to by znaczyło, że masz bardzo krótką fazę lutealną. Jak długie masz cykle?

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja takie plamienie zamiast okresu dostałam jak miałam cykl bezowulacyjny, ale u Ciebie owu raczej wystąpiła

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ