X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów 30 dzien cyklu ...czy to stracony cykl
Odpowiedz

30 dzien cyklu ...czy to stracony cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 18 lutego 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczal mnie wieczorem pobolewac dol brzucha nie wiem boje sie ze nadejdzie miesiaczka....nigdy mnie nie bolal przed zawsze gdzie w 2 dniu miesiaczki nie wiem sama juz co myslec czy to moga byc objawy ciazy ....z pierwszym juz nie pamietam czy to byl taki bol :(

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 18 lutego 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda8869 wrote:
    zaczal mnie wieczorem pobolewac dol brzucha nie wiem boje sie ze nadejdzie miesiaczka....nigdy mnie nie bolal przed zawsze gdzie w 2 dniu miesiaczki nie wiem sama juz co myslec czy to moga byc objawy ciazy ....z pierwszym juz nie pamietam czy to byl taki bol :(

    Dziewczyny wpadacie w paranoje. Ja jeszcze rozumiem objawy typu śluz, temperatura, ale bóle brzucha? Przecież jest sto tysięcy powodów dla takiego bólu. Broń boże nie mówię tego złośliwie, ale sama wiem, jak łatwo się zajechać psychicznie w taki sposób. Poza tym - im dłużej żyjecie w takim wiecznym stresie, tym trudniej zajść.

    vanessa lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 18 lutego 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike wrote:
    Dziewczyny wpadacie w paranoje. Ja jeszcze rozumiem objawy typu śluz, temperatura, ale bóle brzucha? Przecież jest sto tysięcy powodów dla takiego bólu. Broń boże nie mówię tego złośliwie, ale sama wiem, jak łatwo się zajechać psychicznie w taki sposób. Poza tym - im dłużej żyjecie w takim wiecznym stresie, tym trudniej zajść.

    tak wiem niestety ale staram sie notowac moje doswiadczenia a noz komus sie potem przydadza a moze ktos mial podobnie a byl w ciazy ....:)pozdrawiam

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • Zielony_Domek Przyjaciółka
    Postów: 120 64

    Wysłany: 19 lutego 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda8869, gdy byłam w ciąży (wczesnej), a jeszcze o tym nie wiedziałam, miałam ból piersi - jak na okres, skurcze macicy - jak na okres, na tyle intensywne, że po prostu czekałam i czekałam. W życiu bym nie pomyślała o ciąży (do testu namówił mnie mąż), ba, nawet mi się niedobrze zrobiło raz w aucie, ale i to zignorowałam. Bo odczucie nie było silne, a poza tym już mi się tak zdarzało, to pokłosie choroby lokomocyjnej na którą w dzieciństwie cierpiałam.

    Po porodzie, w ogóle przestały boleć mnie piersi, skurcze macicy (czytaj: ból jak na okres) np. w ostatnim cyklu miałam już dwa tygodnie przed okresem, a teraz nic.
    Teraz kują mnie tylko jajniki.
    Najważniejsze by nie wpadać w paranoje.
    Wiesz, czasem czuję w brzuchu takie coś jakby było w nim dziecko, a to ruchy jelit, bardzo podobne do tych jak kopie dzieciątko :)

    c55fyx8dbvm2v8k8.png
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 19 lutego 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielony_Domek wrote:
    magda8869, gdy byłam w ciąży (wczesnej), a jeszcze o tym nie wiedziałam, miałam ból piersi - jak na okres, skurcze macicy - jak na okres, na tyle intensywne, że po prostu czekałam i czekałam. W życiu bym nie pomyślała o ciąży (do testu namówił mnie mąż), ba, nawet mi się niedobrze zrobiło raz w aucie, ale i to zignorowałam. Bo odczucie nie było silne, a poza tym już mi się tak zdarzało, to pokłosie choroby lokomocyjnej na którą w dzieciństwie cierpiałam.

    Po porodzie, w ogóle przestały boleć mnie piersi, skurcze macicy (czytaj: ból jak na okres) np. w ostatnim cyklu miałam już dwa tygodnie przed okresem, a teraz nic.
    Teraz kują mnie tylko jajniki.
    Najważniejsze by nie wpadać w paranoje.
    Wiesz, czasem czuję w brzuchu takie coś jakby było w nim dziecko, a to ruchy jelit, bardzo podobne do tych jak kopie dzieciątko :)

    dzieki dokladnie tez mam takie ruchy jelit jezeli to to ja ostatnio na dwa tyg przed miesiaczka mialam straszny bol piersi nie moglam dotknac zawsze o jeden rozmiar wieksze a teraz nic za to nie mialam zadnych boli brzucha zawsze dopiero w drugi dzien miesiaczki a teraz mam ale czekam na okres a test negatywny wiec chyba przyjdzie tyle ze wydluzyl mis ie pewnie cykl jak to u mnie ....najgorsze czekanie i niepewnosc

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ