X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

40 dni cylku ...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pytanie. Mój cykl miesiączkowy wynosi 40 dni ... ginekolog powiedział mi, że takie długie cykle nie są dobre i mogą świadczyć o tym, że nie dochodzi u mnie do owulacji ... nie chcę wpadać w paranoję, ale może któraś z Was też ma/miała taki problem i podzieli się ze mną doświadczeniami?

  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam cykle od 35-43 dni. byłam w sumie u trzech lekarz wszyscy że taka moja natura. jeden kazał właśnie mierzyć temperaturę i powiedział że książkowe 28 dni rzadko ktoś ma. aha i robiłam prolaktynę wyszła trochę wyżej bo na badanie musisz być wyspana i nie możesz mieć wysiłku fiz, ani uprawiać seksu. i nie miałam też problemów w zajście w ciąże i urodziłam bobasa, teraz niestety poroniłam ale to nie przez nieregularne okresy. więc nie ma co panikować. mierz a się przekonasz czy jest ok.

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje cykle również są różne od 32 do 44dni przed zajsciem w ciąze testy owulacyjne pokazały mi owulke około 23dc i chyba dzieki temu zaszłam w ciąże ale niestety moje szczeście trwało krótko a teraz czekam na @ i zaczynam mierzyć od początku cyklu temperature i bede miała może jakies lepsze rozeznanie i myśle że jak zaczniesz i ty mierzyc to poznasz swoje ciało i bedziesz wiedziała kiedy owulka wystepuje

    yonkaa lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informacje :) właśnie zaczynam szczegółowo analizować swoje ciało. Mam nadzieję, że dzięki temu nam się uda. A polecacie jakieś testy owulacyjne?

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 23 listopada 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowałam z allegro, z początku myślałam ze są wadliwe ale okazało sie ze owulacje miałam późno bo testy wykryły owu około 24dc i wg mnie sie sprawdziły bo zaraz potem zaszłam w ciąże

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ