X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Analiza mojego wykresu - poczatkująca
Odpowiedz

Analiza mojego wykresu - poczatkująca

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może i ja się Was poradzę... Mam nadzieję,że autorka się nie obrazi :)

    Mam jeszcze szanse ,czy nie?
    Tak się cieszyłam,że tempka poszła w górę, a dziś co? poszła w dół ...W głębi serca mam nadzieję,że jeszcze podskoczy ale nie wiem czy warto się łudzić :(

    70ca954e9ced61837c4d21478e3e707c.png

  • zaanka Debiutantka
    Postów: 15 8

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie trać nadziei, wg mnie bardzo ładnie to wygląda:-) takie wahania jak Ty masz jeszcze o niczym nie przesądzają. Tak więc głowa do góry, trzymam kciuki:-)

    fe0f3d288ff14adfd2d704919863ca80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby :).

    Zobaczymy jaka tempka będzie jutro. Właśnie temperatra spada mi dwa/trzy dni przed @, to by się zgadzało. Mam nadzieję ,że pójdzie w górę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temp. coś się utrzymuje, na testy wcześnie jeszcze choć robiłam już dwa to wyszły negatywne. Zobaczymy co będzie dalej bo objawy @ mam wcześniej niż w tamtym miesiącu. Dzisiaj ostatni duphaston i dostinex 1/4 bo test negatywny.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ