X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Aplikacja skraca cykl
Odpowiedz

Aplikacja skraca cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 23 marca 2023, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc,
    Niby przyzwyczaiłam już appke,że mam cykle 26dni, dokładnie tyle ile wpisałam przy uruchomieniu jej.
    Dziś po wpisaniu temperatury
    skróciła mi do 24 dni (jestem w 22dc).
    Premom skróciło już w połowie cyklu.

    Czy wiecie jakie czynniki na to wpływają?

    Czy to kwestia dnia owulacji?
    Czy czegoś innego? Zdarzało Wam się tak?

    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
  • Kikulec28 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2023, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to kwestia dnia owulacji. Mi zmieniło dziś długość na 37 dni po wyliczeniu owulacji na dzień wczorajszy, mimo że była ona już tydzień temu, ale nie wiadomo skąd ciągle mam śluz rozciagliwy i wprowadzam to w aplikacje 😂

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ