X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów badanie szyjki macicy
Odpowiedz

badanie szyjki macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Trapa Przyjaciółka
    Postów: 91 30

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. czytałam w bazie wiedzy w jaki sposób powinno mierzyć sie szyjke macicy, ale kompletnie tego nie rozumiem. Może mi któraś z was wytłumaczyć o łopatologicznie?

    Ania

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trapa ja niestety nie pomoce go tez tego nie ogarniam z przyjemnością się dowiem :-)

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkładasz palec najlepiej "fakju" bo długi. A lepiej pod prysznicem ja to robie po umyciu rąk i jedna noga na WC wtedy łatwiej dosięgnąć jak jest wysoka wracając wkładasz Paluch jak jest miękka pulchna a opuszek palca prawie by wszedl to jest otwarta. (Uważać delikatnie tylko macac) . Jak jest twarda to czujemy po prostu kulkę z twardym malutkim wglebieniem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2017, 13:34

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Nadzieja91 Koleżanka
    Postów: 37 33

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak zachowuje się szyjka macicy w cyklu bezowulacyjnym? Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ