X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Bakteria uniemożliwiająca zajście w ciąże ...
Odpowiedz

Bakteria uniemożliwiająca zajście w ciąże ...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Yoasia Koleżanka
    Postów: 162 19

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny ! Utworzyłam nowy temat bo szukałam tu i nie moglam nic znaleźć na temat bakterii, otóż dowiedziałam sie dzisiaj ze mam bakterie o ile dobrze pamietam nazywa sie Chlamydia dostałam antybiotyk w postaci 3 tabletek moj partner tez musi je brać. Poszperałam troche w necie i dopiero teraz uświadomiłam sobie ze to przez ta bakterie jest mi trudno zajść w ciaze ... a moj ma obniżone parametry nasienia , moze to wlasnie jest nasz problem który dopiero teraz został wykryty. Nigdy wcześniej nie mielismy robionych takich badań dopiero teraz gdy zmieniłam ginekologa. Miała któraś z Was juz ta bakterie ? Lub moze jakaś inna ? Czy to na prawdę moze byc powód naszej nie płodności ? Czy można to wyleczyć ?

    15 cs o pierwszego dzidziusia.
    Słabe nasienie- mała ilość.
    Nieregularne miesiączki - 5 cykl z clo.
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoasia wrote:
    Witam Was dziewczyny ! Utworzyłam nowy temat bo szukałam tu i nie moglam nic znaleźć na temat bakterii, otóż dowiedziałam sie dzisiaj ze mam bakterie o ile dobrze pamietam nazywa sie Chlamydia dostałam antybiotyk w postaci 3 tabletek moj partner tez musi je brać. Poszperałam troche w necie i dopiero teraz uświadomiłam sobie ze to przez ta bakterie jest mi trudno zajść w ciaze ... a moj ma obniżone parametry nasienia , moze to wlasnie jest nasz problem który dopiero teraz został wykryty. Nigdy wcześniej nie mielismy robionych takich badań dopiero teraz gdy zmieniłam ginekologa. Miała któraś z Was juz ta bakterie ? Lub moze jakaś inna ? Czy to na prawdę moze byc powód naszej nie płodności ? Czy można to wyleczyć ?
    Chlamydia to nie byle jaka bakteria i owszem może być powodem braku ciąży. Życzę udanego leczenia bo u mnie niby zwykła Ecoli a 3 antybiotyki nie dały rady.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • justka90.90 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja też oststnio przechodziłam tę chorobę wraz z mężem :(ponieważ miałam mieć sprawdzaną drożność jajowodów do tego zabiegu trzeba było być zdrowym ,ja też nie wiedziałam ,że są takie badania a lekarze to chcą odwalić swoje i następny. Myśle,ze to też był powód ,że nie mogę zajść a jestem przed wizytą u lekarza więc zobaczymy co teraz wymyśli

  • Yoasia Koleżanka
    Postów: 162 19

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justka90.90 wrote:
    Hej ja też oststnio przechodziłam tę chorobę wraz z mężem :(ponieważ miałam mieć sprawdzaną drożność jajowodów do tego zabiegu trzeba było być zdrowym ,ja też nie wiedziałam ,że są takie badania a lekarze to chcą odwalić swoje i następny. Myśle,ze to też był powód ,że nie mogę zajść a jestem przed wizytą u lekarza więc zobaczymy co teraz wymyśli

    Dał Ci cos na ta bakterie jakiś antybiotyk ? My jesteśmy juz po leczeniu teraz zrobiła mi sie grzybica przez antybiotyk i to jeszcze dzien przed owulacja :(

    15 cs o pierwszego dzidziusia.
    Słabe nasienie- mała ilość.
    Nieregularne miesiączki - 5 cykl z clo.
  • Yoasia Koleżanka
    Postów: 162 19

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Chlamydia to nie byle jaka bakteria i owszem może być powodem braku ciąży. Życzę udanego leczenia bo u mnie niby zwykła Ecoli a 3 antybiotyki nie dały rady.

    I co teraz jesli antybiotyki nie dały rady ?

    15 cs o pierwszego dzidziusia.
    Słabe nasienie- mała ilość.
    Nieregularne miesiączki - 5 cykl z clo.
  • Bardotka# Ekspertka
    Postów: 202 122

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 01:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 22:56

  • Yoasia Koleżanka
    Postów: 162 19

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi akurat wykrył z wymazu.

    15 cs o pierwszego dzidziusia.
    Słabe nasienie- mała ilość.
    Nieregularne miesiączki - 5 cykl z clo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak pobierał Ci wymaz do cytologii?

  • Yoasia Koleżanka
    Postów: 162 19

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, z krwii tez można i z moczu . A co podejrzewasz u siebie ?

    15 cs o pierwszego dzidziusia.
    Słabe nasienie- mała ilość.
    Nieregularne miesiączki - 5 cykl z clo.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ