X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Bardzo wysoka temp!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, od dużego czasu utrzymuje mi się wysoka temperatura, mierzę pod pachą i czasem w pochwie, dziś, mierzyłam najpierw pod pachą, temp wynosiła 36, 8, później w pochwie i termometr pokazał 37,4 ! Czy tak wysoka temp jest normalna czy po prostu termometr mi szwankuję? :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe. ;) Jeśli będzie się utrzymywać do planowanej @, możliwe że jesteś w ciąży.

  • kasia88 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co mi wiadomo, to temperatura mierzona pod pachą nie jest wiarygodna. Poza tym musisz się ukierunkować gdzie mierzysz temperaturę i tego się trzymać, a nie raz tu, a raz tam. No i oczywiście chyba wiesz, że pomiarów należy dokonywać codziennie o stałej porze, najlepiej rano przed wstaniem z łóżka.

    3jgxvfxm9ld5b0qy.png
  • po-kryjomu Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mierzy się pod pachą do obserwacji cyklu. Takie wyniki są niemiarodajne.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ