X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów bladoróżowe plamienie
Odpowiedz

bladoróżowe plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bladoróżowe plamienie w 10 dniu po owulacji, czego to oznaka. jestem tydzień przed okresem

    74di4z17q2rryrdy.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze byc implementacja lub po prostukropelka krwi wymieszala sie ze sluzem (jakis mikrouraz w srodku)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej tez mam takie plamienia. Wczoraj pojawilo sie troche sluzu zabarwionego na brazowo. Dzis bylo tego troche mniej. Mam nadzieje ze to plamienie inplantacyjne. Ale bardziej moze byc to plamienie z nadzerki, ktora niestety mam i zdarzala mi sie plamic tydzien przed okresem....

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:43

    20140607580114.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już drugi cykl mam że plamie przed okresem .Dwa miesiące temu poroniłam nie wiem od czego a staramy się o fasolkę. Doradcie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie, że skoro 14 dni przed okresem jest plamienie, to jest to efekt owulacji, tak się czasem zdarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam w tym miesiacu dziwne plamienie w polowie cyklu, które przeszło w dosc obfite dwudniowe krwawienie, calkiem bezbolesne. Zastanawiam sie co to oznacza... slyszalam, ze przyczyna moze byc niedobor progesteronu. Niedlugo ide do lekarza wiec moze dowiem sie o co chodzi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeżeli już to implantacja, a nie implementacja (SJP). Jeśli nie wiecie o czym piszecie, to nie odpowiadajcie, bo to śmiesznie wygląda.

  • Lucek475 Przyjaciółka
    Postów: 308 45

    Wysłany: 24 lipca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w 15 dc (cykle 24 dniowe)i dziś zaczełam plamić - co to może być?
    Sorki za opis :D
    gdy sie podcieram jest duża ilość śluzu z dużą ilością krwi w poprzednim cyklu też tak miałam.
    może to niski poziom progesteronu???? - z mężem kochamy sie od 8 lat bez zabezpieczeń stosunek przerywany i teraz 2 cykl starań i nic :(

    Starania od 06.2015
    ON: 12.2015 - Wysoka prolaktyna 01.2016 - Morfologia 1% 07.2016 - Morfologia 3% 12.2016 - Morfologia 0% / Prolaktyna poniżej normy
    ONA: Niski progesteron 02.2017 - Częściowe zarośnięcie jamy macicy, niedrożne jajowody 07.2017 - Laparoskopia (Lewy drożny) AMH 0,33 02.2018 ICSI :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ