Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Błędny odczyt na USG ?
Odpowiedz

Błędny odczyt na USG ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasiak Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 1 września 2021, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :-) jestem tu od niedawna. Wczorajszego dnia byłam na wizycie ginekologicznej, ginekolog znalazła na prawym jajniku " dwa ogniska endometriozy na prawym jajniku 2.3cm?" Ale dopisała ze znakiem zapytania ponieważ sama nie jest pewna... W każdym razie , od razu pobiegłam zrobić marker Ca 125- wynik wyszedł 22. Czy mam się czym martwić? Trochę mnie zaskoczyła , ponieważ nigdy nie miałam żadnych objawów tej choroby. Wizyta odbywała się 3 dni po owulacji, monitoruje je testami. Martwię się, nie wiem czy zaciągnąć porady innego specjalisty? Chciałabym zacząć leczenie, jeżeli faktycznie coś jest nie tak jak najprędzej. Jakieś dalsze badania, czy odpuścić ? Pozdrawiam Kasia :D

  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 1 września 2021, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem w podobnej sytuacji - też żadnych objawów endometriozy i podejrzenie torbieli endometrialnej na jajniku. Planuję to skonsultować jeszcze u innego lekarza. Z tym, że podczas starań to nie bardzo jest jak to leczyć 🤷🏼‍♀️ Szczególnie takich małych zmian podobno się nie leczy (też mam ok. 2cm).

    Kasiak lubi tę wiadomość

    🩵 2022
    🩷 2024
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ