X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ból brzucha przed i w trakcie miesiączki
Odpowiedz

Ból brzucha przed i w trakcie miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • alice27 Nowa
    Postów: 1 2

    Wysłany: 27 września 2021, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak poradzic sobie z bolem brzucha przed i w trakcie miesiączki, ktory jest silny?

    Bridgett, TylkoLepiej lubią tę wiadomość

  • Bridgett Koleżanka
    Postów: 35 13

    Wysłany: 6 października 2021, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alice27 wrote:
    Jak poradzic sobie z bolem brzucha przed i w trakcie miesiączki, ktory jest silny?
    Ja męczyłam się z bólem 10 lat
    1 cykl piłam zioła ojca sroki nr3 i pierwszy raz w życiu od momentu pierwszej szklanki pijąc codziennie na noc nie bolał mnie brzuch
    Nie miałam żadnych dolegliwości czułam się dobrze
    Co najważniejsze nie wzięłam ani jednego proszka przeciwbolowego ani nospy
    A przedtem bóle tak silne że musiałem brać proszki termofor i leżeć w łóżku..koszmar..Nie byłam w stanie robić sobie jeść.
    Piłam od 1 dnia miesiączki do owulacji
    Teraz będę robić test lub czekać na @ I jeśli przyjdzie @ to znów będę pić zioła
    Prawdopodobnie był stan zapalny i
    zioła go wyleczyły
    ZALUJE , że dopiero teraz znalazłam złoty środek
    Polecam ❤

  • TylkoLepiej Autorytet
    Postów: 251 162

    Wysłany: 13 października 2021, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alice27 wrote:
    Jak poradzic sobie z bolem brzucha przed i w trakcie miesiączki, ktory jest silny?
    Mi pomaga tylko "Nimesil", a w czasie @ czy chwile przed, nie funkcjonuje.. jest mi słabo, kręci sie w głowie, ból niemiłosierny... dramat, ale usłyszałam od lekarzy: "jak boli tzn., że pani żyje " Więc przestałam szukać przyczyny czy wyjścia z tej sytuacji, a teraz tylko ww. Lek

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ