X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ból brzucha przed i w trakcie miesiączki
Odpowiedz

Ból brzucha przed i w trakcie miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • alice27 Nowa
    Postów: 1 2

    Wysłany: 27 września 2021, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak poradzic sobie z bolem brzucha przed i w trakcie miesiączki, ktory jest silny?

    Bridgett, TylkoLepiej lubią tę wiadomość

  • Bridgett Koleżanka
    Postów: 35 13

    Wysłany: 6 października 2021, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alice27 wrote:
    Jak poradzic sobie z bolem brzucha przed i w trakcie miesiączki, ktory jest silny?
    Ja męczyłam się z bólem 10 lat
    1 cykl piłam zioła ojca sroki nr3 i pierwszy raz w życiu od momentu pierwszej szklanki pijąc codziennie na noc nie bolał mnie brzuch
    Nie miałam żadnych dolegliwości czułam się dobrze
    Co najważniejsze nie wzięłam ani jednego proszka przeciwbolowego ani nospy
    A przedtem bóle tak silne że musiałem brać proszki termofor i leżeć w łóżku..koszmar..Nie byłam w stanie robić sobie jeść.
    Piłam od 1 dnia miesiączki do owulacji
    Teraz będę robić test lub czekać na @ I jeśli przyjdzie @ to znów będę pić zioła
    Prawdopodobnie był stan zapalny i
    zioła go wyleczyły
    ZALUJE , że dopiero teraz znalazłam złoty środek
    Polecam ❤

  • TylkoLepiej Autorytet
    Postów: 251 162

    Wysłany: 13 października 2021, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alice27 wrote:
    Jak poradzic sobie z bolem brzucha przed i w trakcie miesiączki, ktory jest silny?
    Mi pomaga tylko "Nimesil", a w czasie @ czy chwile przed, nie funkcjonuje.. jest mi słabo, kręci sie w głowie, ból niemiłosierny... dramat, ale usłyszałam od lekarzy: "jak boli tzn., że pani żyje " Więc przestałam szukać przyczyny czy wyjścia z tej sytuacji, a teraz tylko ww. Lek

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ