X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ból jajnika w dniu spodziewanej miesiączki i pozytywny test owulacyjny
Odpowiedz

Ból jajnika w dniu spodziewanej miesiączki i pozytywny test owulacyjny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Ostatni cykl zaczęłam 11.12.2014r. Około 28 grudnia strasznie bolał mnie jajnik, test owulacyjny dwie tłuste kreski. Oczywiście starania były. Wczoraj tj 11.12.2015r. (32dc i 14dpo) powinnam dostać @. Zamiast tego strasznie bolał mnie jajnik, dziś też, więc zrobiłam test owulacyjny i wyszły dwie tłuste krechy. Stąd moje pytanie, czy wtedy mogło nie być owulacji i jest teraz czy to może oznaki ciąży?

    h4py1w9.png
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To migą być oznaki ciąży ale też zbliżającej sie @, zrób jutro rano test ciążowy wtedy będziesz miała pewność :-) i koniecznie daj znać jaki wynik :-) powodzenia

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owulacyjne moga wyjść pozytywne w dniu spodziewanej @ ale nie oznaczają ani ciąży ani owulacji. Dzieje sie tak ponieważ hormon LH który jest wykrywany przez testy owulacyjne jest bardzo podobny bodajże do progesteronu (albo jakiegoś który wzrasta w fl ale nie pamiętam dokładnie o który chodzi) i dlatego często testy owulacyjne wychodzą pozytywne.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź. Robiłam test ciążowy w sobotę rano i negatyw. Jutro rano (jak doczekam i nie zrobię w nocy:)będzie test ciążowy.

    h4py1w9.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika89 wrote:
    Dzięki za odpowiedź. Robiłam test ciążowy w sobotę rano i negatyw. Jutro rano (jak doczekam i nie zrobię w nocy:)będzie test ciążowy.

    powodzenia! :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NNiestety test ciążowy negatywny:( Wczoraj znów ból głowy, jajnika, a od dziś rana swędzą mnie STRASZNIE piersi i mam okropną zgagę od wczoraj od wieczora:(
    Może ze mną po prostu jest coś nie tak... Nigdy nie miałam takich objawów przed okresem. Spóźniał mi się okres nie raz, ale nigdy bez takich jazd...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2015, 08:11

    h4py1w9.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś kolejny test owulacyjny mega pozytywny i strasznie boli mnie kręgosłup odcinek lędźwiowy... Więc albo to owulacja, albo ciąża, albo mam problem:D

    h4py1w9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w weekend plamienie mialam zrobilam w niedzielę wieczorem owulacyjny byl pozytywny i rano powtórzylam również pozytywny wiec ok 11 ciążowy byl i pozytywny, moze za szybko robisz testy

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis poszlam na betę bo jesli nie jestem w ciąży to mam problemy hormonalne bo mam straszne objawy. Zobaczę i dam znac na pewno.

    h4py1w9.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta negatywna, testy owulacyjne negatywne, więc do wcześniejszej owulacji nie doszło, a to była druga próba tak zakładam:) W poniedziałek mam lekarza może coś więcej się dowiem:)

    h4py1w9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ