X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Bol owulacyjny a śluz płodny
Odpowiedz

Bol owulacyjny a śluz płodny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zlaania1 Autorytet
    Postów: 541 322

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Staramy się z partnerem o dzidzię. Od odstawienia tabletek anty -sierpnia 2018 - moje cykle wahają się od 27 do 30dni. Miesiączka jest raczej skąpa.
    W tym cyklu zaczęłam obserwować swój organizm. Śluz plodny pojawił się ok 14 dc trwał do 17dc. Niestety okazało się że mam jakąś infekcje grzybiczą i od 18dc śluz był serkowaty. Podjęłam odrazu leczenie. W 19dc zaczął boleć mnie jajnik. Czy dopiero wtedy mogła nastąpić owulacja w 19dc czy raczej wtedy gdy služ był przejrzysty i ciągnący się.
    W pierwszą ciążę zaszłam w dzień miesiączki, więc jestem w tym temacie zielona...

    b33247a35f.png[/url]
    09.04.2019 - Crl 9.3 mm ,jest ❤
    15.05.2019 - Crl 6.1 cm 😀
    28.06.2019 - 270 g 😊
    01.08.2019 - 700 g :)
    03.10.2019 - 1957 g 😁
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlaania1 wrote:
    Hej dziewczyny!
    Staramy się z partnerem o dzidzię. Od odstawienia tabletek anty -sierpnia 2018 - moje cykle wahają się od 27 do 30dni. Miesiączka jest raczej skąpa.
    W tym cyklu zaczęłam obserwować swój organizm. Śluz plodny pojawił się ok 14 dc trwał do 17dc. Niestety okazało się że mam jakąś infekcje grzybiczą i od 18dc śluz był serkowaty. Podjęłam odrazu leczenie. W 19dc zaczął boleć mnie jajnik. Czy dopiero wtedy mogła nastąpić owulacja w 19dc czy raczej wtedy gdy služ był przejrzysty i ciągnący się.
    W pierwszą ciążę zaszłam w dzień miesiączki, więc jestem w tym temacie zielona...

    Wiesz ciężko stwierdzić kiedy miałaś owulację. Nie robiłaś testów owulacyjnych? Najwiarygodniejszy jest monitoring cyklu.
    Twoje skąpe miesiączki bym zbadala.

    mkwia
  • Zlaania1 Autorytet
    Postów: 541 322

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie jestem w Pl i dla lekarzy to normlane. Ale tak naprawdę to 1 dzien mam okres a nastepne 3dni moge samych wkładek używać. Przed braniem anty i ciąża moje miesiączki trwały 7dni gdzie 3dni bardzo duże krwawienia miałam plus bóle brzucha a teraz prawie ich nie ma. Mam zamiar jak będę w Polsce się przebadać.

    b33247a35f.png[/url]
    09.04.2019 - Crl 9.3 mm ,jest ❤
    15.05.2019 - Crl 6.1 cm 😀
    28.06.2019 - 270 g 😊
    01.08.2019 - 700 g :)
    03.10.2019 - 1957 g 😁
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tam gdzie jesteś nie masz możliwości konsultacji z lekarzem? Bo takie skąpie miesiączki nie są normalne

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ