X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ból przed miesiaczkowy ?
Odpowiedz

Ból przed miesiaczkowy ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) to moj pierwszy post, wiec proszę o wyrozumiałość ;)

    Czy któraś z Was miewa bóle miesiaczkowe ale nawet do 2 tyg przed okresem? Odkąd zaczęłam monitorować swoje cykle to mam takie bóle czasem zaraz po owulacji a czasem 3-4 dni przed. Bóle są lekkie i występują pare razy dziennie. Pytałam o to swojego lekarza i stwierdził ze to psm i żebym kupiła sobie cyklodynon, a po drugie to wina tylozgiecia. Czy któraś z Was tez tak ma i czy cos z tym robicie ? Przecież to chyba nie jest normalne ze tyle boli?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To psychika ja tak mam bynajmniej:) jak na nowo staje do walki kontroluję cykle mierzę temp łykam leki boli mnie wszystko od podbrzusza, jajników, pleców, piersi do małego palca w nodze,wszędzie doszukuje się innych bóli niż miesiąc wcześniej co mogłoby oznaczać moją wyczekiwaną od 2 lat ciążę:)...jak dam na luz i nic nie kontroluje nie zapisuje bo mam psychicznie dość to nie boli mnie nic!:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ