X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Bóle piersi po okresie
Odpowiedz

Bóle piersi po okresie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Yass Koleżanka

Wysłany: 4 maja 2023, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, od kilku miesięcy biorę dupka na wywołanie okresu, bo mam nieregularne cykle. Dostałam kilka dni po odstawieniu 4 dniowy okres. Były drobne skrzepy. W sumie przyszedł niespodziewanie bez bólu brzucha i piersi, jak zawsze. Skończyłam okres, a tu mnie zaczęły bolec piersi, sutki. Trwa to do teraz.. dziś 9 dzień cyklu... co może być przyczyną?

• Yass Koleżanka

Wysłany: 8 maja 2023, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt tak nigdy nie miał?

• Natalia28 Koleżanka

Wysłany: 10 maja 2023, 13:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yass wrote:
    Dziewczyny, od kilku miesięcy biorę dupka na wywołanie okresu, bo mam nieregularne cykle. Dostałam kilka dni po odstawieniu 4 dniowy okres. Były drobne skrzepy. W sumie przyszedł niespodziewanie bez bólu brzucha i piersi, jak zawsze. Skończyłam okres, a tu mnie zaczęły bolec piersi, sutki. Trwa to do teraz.. dziś 9 dzień cyklu... co może być przyczyną?

Robiłaś test ciążowy? Może miałaś krwiaka i stąd te skrzepy a ból piersi jest od ciąży. Ewentualnie może być też tak, że na owulację bolą cię piersi albo ból piersi jest wywołany progesteronem.

• Kasiak89 Autorytet

Wysłany: 13 czerwca 2023, 06:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie po dupku zaczęły boleć piersi przed owulacją. I to się utrzymywało jak już przestałam go brać. Ale nie zaraz po okresie. Przy czym ja mam owulację trochę później, może jakbym miała książkowo 14 to też bolalyby od okresu...

starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ