X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak bólu piersi przez całe cykle
Odpowiedz

Brak bólu piersi przez całe cykle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • StaraniowaOna Ekspertka
    Postów: 224 177

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od zawsze miałam tak że w drugiej połowie cyklu bolały mnie piersi a w cyklach po wczesnym poronieniu nic mnie nie bola nawet dzień przed okresem.Jestem nadal stymulowana ale czuję że coś się zmieniło hormonalnie.Miala któraś tak?

  • Agni Koleżanka
    Postów: 42 0

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraniowaOna wrote:
    Od zawsze miałam tak że w drugiej połowie cyklu bolały mnie piersi a w cyklach po wczesnym poronieniu nic mnie nie bola nawet dzień przed okresem.Jestem nadal stymulowana ale czuję że coś się zmieniło hormonalnie.Miala któraś tak?
    Hej, ja mam też ten sam 'problem'. Po poronieniu (miałam zabieg łyżeczkowania) ból piersi przed okresem całkowicie zniknął. Nie mam też bólu podczas okresu... Wydaje mi się to dziwne i szczerze mówiąc też się martwię :(

  • StaraniowaOna Ekspertka
    Postów: 224 177

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to nie jestem jedyna.Wiem że to nie przez stymulacje bo byłam stymulowana już zanim zaszłam w moja utracona ciążę.Teraz czuję że te cykle są takie puste przez ten brak bolu piersi, ciazy kolejnej z tego brak s okres przychodzi niespodziewanie.Zastanawiam się czy zrobić jakieś badania bo coś jest nie tak.

  • kociamama Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak mam po lyzeczkowaniu. Wcześniej miałam to samo po operacji usunięcia torbieli i zrostów. Tyle, że u mnie endometrioza.

    endometrioza

    03.2021 ciąża naturalna - 💔 10 tyg.

    15.04.2023 (11dpo) beta hcg - 59,5
    17.04.2023 (13dpo) beta hcg - 208,2
    ciąża naturalna
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3663 3409

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak samo po poronieniu. Należy pamiętać że ból piersi w drugiej fazie cyklu to PMS, wiec akurat dobrze, że go nie ma, prawda ? Mi tam bynajmniej to nie przeszkadza. A to że piersi nie bolą nie świadczy o braku owulacji i nie jest jej wyznacznikiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2022, 22:05

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    pobrano 31 🥚 zapłodniono 24, mamy 18 ❄️
  • Agni Koleżanka
    Postów: 42 0

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Mam tak samo po poronieniu. Należy pamiętać że ból piersi w drugiej fazie cyklu to PMS, wiec akurat dobrze, że go nie ma, prawda ? Mi tam bynajmniej to nie przeszkadza. A to że piersi nie bolą nie świadczy o braku owulacji i nie jest jej wyznacznikiem.
    Ooo fajnie, że to piszesz, bo ja zaczęłam się trochę martwić. Powiedziałam o tym też ginekolog, a ona na to: musimy sprawdzić czy jest owulacja w takim razie i poradziła mi przyjść na monitoring. Dlatego myślałam, że to jakiś niepokojący objaw...

  • czarneniebo Autorytet
    Postów: 1414 1584

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mnie też przestały boleć piersi po poronieniu (łyżeczkowanie). Martwiłam się tym bardzo i rozumiem Was doskonale.
    U mnie wraca do '' normy '' bolą mnie piersi,jestem przed 3@ po poronieniu zatrzymanym.
    Ja też słyszałam, że bolące piersi nie są wyznacznikiem owulacji.

    ♀️96

    💔10.2021 poronienie zatrzymane 7/9 tc 💔

    ❌MTHFR 1298A>C hetero
    ❌PAI-1 4G hetero
    ❌Zespół antyfosfolipidowy
    ❌ANA 3 dodatnie

    💊 Pueria Duo, Acard 150
    💉 Neoparin 0,4

    eve
  • Farmaceutka95 Przyjaciółka
    Postów: 64 71

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, też już 3 cykl po poronieniu, zobaczymy jak będzie tym razem, ale w poprzednim cyklu tak się macałam po piersiach i totalnie nie mogłam wyczuć nic, mam nadzieje ze macie rację i brak bólu nie oznacza braku owulacji. Okres przyszedł w terminie. Dajcie znać jak się dowiecie czy u Was owulacja się potwierdziła:)

  • czarneniebo Autorytet
    Postów: 1414 1584

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzednim cyklu bardzo czułam owu a piersi nic nie bolały. A w tym nic nie czułam owu, a piersi bolą 🤷‍♀️. Wiadomo, że te pierwsze cykle pp mogą być inne.. Ale jak już to dłużej będzie trwało to myślę, że jeśli są możliwości to warto się zbadać dla swojego świętego spokoju.

    ♀️96

    💔10.2021 poronienie zatrzymane 7/9 tc 💔

    ❌MTHFR 1298A>C hetero
    ❌PAI-1 4G hetero
    ❌Zespół antyfosfolipidowy
    ❌ANA 3 dodatnie

    💊 Pueria Duo, Acard 150
    💉 Neoparin 0,4

    eve
  • Agni Koleżanka
    Postów: 42 0

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarneniebo wrote:
    W poprzednim cyklu bardzo czułam owu a piersi nic nie bolały. A w tym nic nie czułam owu, a piersi bolą 🤷‍♀️. Wiadomo, że te pierwsze cykle pp mogą być inne.. Ale jak już to dłużej będzie trwało to myślę, że jeśli są możliwości to warto się zbadać dla swojego świętego spokoju.
    U mnie to już 7 cykl po zabiegu i dalej nic i rzeczywiście będę szła na ten monitoring

  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3663 3409

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można również zbadać progesteron 7 dni po domniemanej owulacji, wtedy bedzie można wnioskować coś więcej czy była owulacja czy nie. Jednak jak już wspomiałam, ból piersi czy tez jego brak nie oznacza wcale braku owulacji.

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    pobrano 31 🥚 zapłodniono 24, mamy 18 ❄️
  • Agni Koleżanka
    Postów: 42 0

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Można również zbadać progesteron 7 dni po domniemanej owulacji, wtedy bedzie można wnioskować coś więcej czy była owulacja czy nie. Jednak jak już wspomiałam, ból piersi czy tez jego brak nie oznacza wcale braku owulacji.
    Tak, dostałam już właśnie skierowanie na badania i będę robić w tym miesiącu :) tak na wszelki wypadek.

  • StaraniowaOna Ekspertka
    Postów: 224 177

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Mam tak samo po poronieniu. Należy pamiętać że ból piersi w drugiej fazie cyklu to PMS, wiec akurat dobrze, że go nie ma, prawda ? Mi tam bynajmniej to nie przeszkadza. A to że piersi nie bolą nie świadczy o braku owulacji i nie jest jej wyznacznikiem.
    No tak PMSu nie ma ale ciazy z tych cykli też nie ma a leci kasa na stymulacje :( Jak miałam ten udany cykl to pamiętam ze b mnie piersi bolały przed terminem okresu.

  • Luna13 Przyjaciółka
    Postów: 133 33

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraniowaOna wrote:
    No tak PMSu nie ma ale ciazy z tych cykli też nie ma a leci kasa na stymulacje :( Jak miałam ten udany cykl to pamiętam ze b mnie piersi bolały przed terminem okresu.


    Bo pewnie bolały od ciąży nie od @. Mnie po poronieniu przestały bolec, brzuch nie bolał na okres ani trochę a zawsze zdychalam. Za to czułam owulacje :) dziś brzuch pobolewa, cycki nadal nie :)

    Starania od listopad 2020
    Kwiecień 2021 puste jajo :( 9tc
    Lipiec 2021 wykryta ureaplasma - starania wstrzymane
    Czerwiec 2022 ureaplasma - pokonana
    Lipiec 2022 laparoskopia - torbiel 10cm
    Endometrioza IIIst.
    Sierpień 2022 stan zapalny endometrium
  • kociamama Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki a miałyście wręcz odwrotnie z tym bólem piersi? Mnie jak od owulacji zaczęły boleć sutki tak już to trwa 5 dzień. Wiecie może który hormon może być za to odpowiedzialny? Pamiętam, że kilka lat temu też zdarzały mi się takie cykle, ale wtedy brałam anty

    endometrioza

    03.2021 ciąża naturalna - 💔 10 tyg.

    15.04.2023 (11dpo) beta hcg - 59,5
    17.04.2023 (13dpo) beta hcg - 208,2
    ciąża naturalna
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 293 52

    Wysłany: 7 marca 2022, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest taka sama sytuacja. Z taką różnicą, że jestem po laparotomii, po pozytywnym teście owulacyjnym zawsze bolały mnie piersi aż do okresu, teraz nic, zero...

  • Jc94 Autorytet
    Postów: 450 262

    Wysłany: 19 marca 2022, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zawsze od owulacji do miesiączki są większe i bolą czasami aż za bardzo.

    👱‍♀️ 94
    ❌ AMH 51,19 pmol/l ❌PCOS ❌LH/FSH 1.9

    🧔 92
    ❌ Teratozoospermia (2%) -> 1%

    💛 Początek starań -> maj 2021
    😔 Wrzesień 2021 - cykl bezowulacyjny, torbiel na jajniku
    🥳 Październik 2021 - ⏸️
    💔 Listopad - 18.11 - puste jajo - 27.11 - poronienie
    😔 Styczeń 2022 - 14.01.22 - torbiel na prawym jajniku
    💛Luty 2022 - wracamy do starań 💛
    ⏸️ 21.03.22 ⏸️
    🍀02.04.22 - beta HCG 13096,46 🍀
    p19u43r8e3z63ea2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ