X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak okresu 23 miesiace- duphaston- plamienie
Odpowiedz

Brak okresu 23 miesiace- duphaston- plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 12 marca 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,

    Jestem 14 miesięcy po porodzie i nie miałam okresu 23 miesiace. W dalszym ciagu karmie synka. Byłam na kontroli u ginekologa i moje endometrium jest bardzo cienkie i prawdopodobnie to karmienie blokuje owulacje i cały cykl. Dostałam duphaston w celu wywołania miesiączki. Brałam go 2x1 przez 10 dni i na drugi dzien po odstawieniu dostałam plamienia, bo okresem bym tego nie nazwała... Dzisiaj mija 3 dZien, a ja w dalszym ciagu mam tylko lekkie plamienie. Czy wszystko jest ok? Czy tak ma wyglądać okres po duphastonie? Byłam pełna nadziei, ze ten lek pozwoli mojemu organizmowi zaskoczyć i w przyszłym miesiącu dostanę okres bez leków, ale skoro z dupkiem udało sie wywołać tylko niewielkie plamienie to bez niego chyba nie bedzie niczego...

    Co o tym wszystkim myślicie?
    Planuje rozpocząć pomiar temperatury bo wreszcie mam jakiś punkt odniesienie-początek cyklu..
    Niedługo chce starać sie o rodzeństwo dla synka stad taka walka o płodność ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2016, 20:11

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ