X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak sluzu płodnego?
Odpowiedz

Brak sluzu płodnego?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 29 marca 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura na wykresie zaczela wzrastać,był ból owulacyjny jednak śluzu płodnego brak:(czy w takim razie owulacja byla?

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 29 marca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od paru ładnych miesięcy nie miałam śluzu płodnego, jednak owulację miałam potwierdzoną- raz monitoringiem, dwukrotnie na usg zaznaczona obecność ciałka żółtego, i w dwóch cyklach progesteron ponad 19, więc owulacja możliwa jest bez obecności tego śluzu z tym, ze zapłodnienie - przemieszczanie plemników może być utrudnione, niekiedy śluz płodny może znajdować się tylko w szyjce i trudno go zaobserwować na zewnątrz

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 marca 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picie duzej ilosci wody od dc oraz octu jablkowego poprawia ilosc i jakosc sluzu :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 31 marca 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli jest problem z np. estrogenami to wtedy wiesiołki i picie wody nie pomoże.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 31 marca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie piłam dużo wody ,wiesiołek też jest...a tu nic ,może to faktycznie estrogeny,poczekam jeszcze dwa miesiące i udam się do ginekologa:)

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ