X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak śluzu po owulacji
Odpowiedz

Brak śluzu po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Myszakat Znajoma
    Postów: 31 4

    Wysłany: 11 października 2021, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, po raz pierwszy zaobserwowałam pk owulacji kompletny brak śluzu… zawsze było mokro, dużo i gęstego… teraz nagły skok temperatury i kompletna Sahara… nastawiać się dobrze czy to jednak może źle rokować? Jak bylo u was w udanym cyklu ?

  • Sisi85 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 12 października 2021, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, ja czasem tak miewam- po owulacji dzień czy dwa susza, dopiero potem śluz kremowy. Jeśli przed owulacja był śluz wodnisty i rozciągliwy niczym białko jaja kurzego, to bym się nie martwiła 😊

  • Myszakat Znajoma
    Postów: 31 4

    Wysłany: 15 października 2021, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie najpierw brak śluzu a teraz wodnisty szklisty zawsze mnie zalewało białym gęstym 🤨

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ