X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak @, test negatywny. Jest nadzieja?
Odpowiedz

Brak @, test negatywny. Jest nadzieja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dyzia23 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 4 listopada 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,jestem tu nowa. Mam pytanie od marca z moim narzeczonym staramy się o bobaska, niestety nadal bez skutku. Cykle mam 28-30 dniowe tym razem okres spozn na mi się już 9 dni. Robiłam 2 testy, pierwszy 29 dnia cyklu- negatywny,drugi 35 dnia cyklu- negatywny. Do gina idę w poniedziałek jednak nie mam zadnychr objawów ciąży ani @. Czuję klocie w lewym boku chwilami przeszywajace i silne. Temperatura sięga okolic 37 ale tak mam od około 2 miesięcy. Leczylam się na skolize ale dziś okazało się że okolice biodra które mam powiekszone nie są spowodowane skolioza.a ból o którym wspomniałam właśnie w tym miejscu jest odczuwalny. Lekarz rodzinny wyposal mi skierowane na tsh, mocz, morfoloie,azot i cukier. Szukam kogoś kto jest lub był w podobnej sytuacji.

  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 4 listopada 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja zawsze jest puki nie ma @ :) mogła się owu przesunąć ale również może to być cykl bezowulacyjny... ja właśnie idę do lekarza po luteinę na wywołanie...

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • Dyzia23 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 4 listopada 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie prowadzę super dokładnych obserwacji ale wiem ze podczas owu mam sporo śluzu i obolewa mnie brzuch wszystko w tym miesiącu było jak zwykle nawet trądzik który zawsze pojawia się przed spodziewana @. Dziękuję za odpowiedź :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuję beta hcg. Rozwiewa wątpliwości.

  • Dyzia23 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chce jutro zrobić przy okazji reszty badań. Martwię się bo lekarze leczyli mnie na coś czego nie ma. Do tego ten powiększony bok ( w ogóle nie widać mi biodra) miałam tak od roku ale wmawiali mi że to skolioza teraz okazuje się że nie bo dopiero po tym czasie zrobili mi rtg. No i ten bol brak okresu..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ