X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brązowe plamienia tydzień czasu...
Odpowiedz

Brązowe plamienia tydzień czasu...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KEJTI_M Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 14 maja 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    bardzo proszę Was o pomoc. Staramy się z mężem od 8 m-c o bobaska.
    Mam PCOS i niedoczynność tarczycy.

    Póki co wszystko po lekach zaczęło mi się regulować, bo miałam rozregulowane cykle itp.
    Ale ostatni cykl to jakaś porażka, nie wiem czy to normalne, bo nigdy tak nie miałam cykle mam sama nie wiem jakie ale w okolicach 31 do 38dni.
    Miałam badanie na progesteron 2 maja i wyszło ze jestem w fazie owulacji. Ale od niedzieli 28 kwietnia dostałam brązowe plamienia, nic na wkładce nie było ale jak się sama badałam to było tego sporo - ustało po tygodniu czyli 6 maja.
    i spokój był do 11 maja, kiedy to zobaczyłam małe nitki krwi, a następnego dnia tj. 12 maja krwawienie jak w 1 pierwszym dniu okresu, jakieś skąpe 13 maja i dziś już spokój. Więc okres to nie był, a już myślałam. Czy to normalne, w ciąży raczej nie jestem bo nic na to nie wskazuje. Temperatura niska i dupa ogólnie.
    Ale martwią mnie te ciągłe plamienia. Czy któraś z Was tak miała, proszę o pomoc.

    Zerknijcie na mój wykres..

    49092bd2c3f8809718f11916f5ccd5f4.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2018, 17:01

  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 14 maja 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz udostępnić wykres

    KEJTI_M lubi tę wiadomość

    mkwia
  • KEJTI_M Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 14 maja 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już:)Zapomniałam dodać

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 14 maja 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie progesteron bardzo szybko spada. Do tego takie plamienia mam przy cyklach bezowulacyjnych, które z racji wieku pojawiają się coraz częściej.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 14 maja 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz jakieś pytania to może byłabym w stanie ci coś opisać. Zapraszam na priv bo wątki czasami zapominam odwiedzać

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ