X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Był spadek przed owu ale nie ma wzrostu po...Za malo progesteronu?
Odpowiedz

Był spadek przed owu ale nie ma wzrostu po...Za malo progesteronu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • wyczekujacnamaj Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki,tak jak w temacie na wykresie widać spade temp,sluz plodny był ale nie ma skoku a sluz zmienil sie w gesty. Czy to oznacza za mala ilosc progesteronu? Czy wgl doszlo do owulacji? Dodam jeszcze ze w 11 i 12 dc miala goraczke 38,3 na drugi dzien czyli 12 dc bylo juz ok i od razu przyszlo przeziebienie,katar,gardlo,kaszel utrzymuje sie do dzisiaj. Moze przez to wszystko sie tak pogmatwalo. Rozwarzalam tez opcje wymiany termometru z elek na normalny rteciowy ponoc sa o niebo dokladniejsze. Jestem zalamana..:-(

  • wyczekujacnamaj Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/thumb/d927716333a72445773ff6bcc964143f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2014, 11:29

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj jeszcze:P spokojnie ;) moze 18dc miałas owulacje, może jeszcze temperatura wzrosnie.
    No przeziebienie moze pogmatwac, wiem bo sama to ostatnio przerabiałam

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez przeziebienie nie mialam owulacji, mozesz spojrzec na moj cykl - dowiesz sie jak wyglada bezowulacyjny

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ