X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Była owulacja czy nie była?
Odpowiedz

Była owulacja czy nie była?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 11 kwietnia 2022, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Zwracam się z prośbą do bardziej doświadczonych staraczek o interpretacje mojego wykresu. Jest to mój pierwszy cykl z Clostilbegyt. Wcześniejsze cykle jeśli chodzi o temperaturę były płaskie, czyli bez owulacyjne. W tym cyklu o dziwo coś ruszyło, ale 3 dni po owulacji wyznaczonej przez apke odnotowałam duży spadek temperatury🥺 Nie wiem jak mam to interpretować. Dodam, że nie robię testów owulacyjnych, ponieważ się u mnie nie sprawdzają, a objawy były typowo jak na owulację. 🤔

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • drSylwia Ekspertka
    Postów: 200 300

    Wysłany: 20 kwietnia 2022, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widzę Twojego wykresu, udostępnij, albo wrzuć screen 😊

    PCOS
    całkowity brak miesiączek i owulacji

    11.21 - Clo
    02.22 9 tc 👼💔 triploidia płodu
    12.22 19 tc 💔👼 - brak ustalonej przyczyny
    07.23 - cb
    10.23 Clo
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ