X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ca125

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Skorek Autorytet
    Postów: 1257 2434

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, może pomożecie...
    Musiałam zrobić ca125- lekarz stwierdził, że mój lewy jajnik pokazuje od dwóch cykli jakby był tuż po owulacji. A w tym cyklu prawy jajnik miał piękna owulację.
    Zrobiłam to badanie.
    Wynik 33,0 U/ml. Normy od 0-35.
    Czyli górna granica normy.
    Czy jest ok?
    Pytam, bo dopiero za pół miesiąca lekarz zerknie na ten wynik...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2020, 23:26

    age.png

    Nasz świat:
    Alicja: 10.09.2022r., 53cm, 3370g ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2020, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz musi się do tego odnieść, on ma obraz Twojego USG , wyniki badań... Mi wyszło 43 i w moim przypadku raczej wskazuje na endometriozie, ale u mnie i z obrazu USG było podejrzenie Endo. Jak jest w Twoim przypadku nie wiem. Nie przejmuj się na zapas 🙂

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ