X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Cały cykl śluz płodny
Odpowiedz

Cały cykl śluz płodny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Misia78 Autorytet
    Postów: 487 408

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    1 raz mam taką sytuację - od zakończenia miesiączki występuje u mnie śluz płodny, dużo, rozciągliwy. Dziś jest 34 dzień cyklu, śluz nadal rozciągliwy. Kłuje mnie jajnik.
    Okresu nie było i nie zapowiada się.
    Czy to możliwe, że leci mi teraz kolejny cykl, a tamten nie skończył się okresem bo nie było owulacji? Czy nadal mam ten sam cykl? Cykle miałam zawsze długości 25-28 max.

    17u96iyefisxlskp.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ