X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ciałko żółte

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Olciax22 Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 24 lipca, 00:42

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy jeśli na usg jest widoczne ciałko żółte może jeszcze dojść do zapłodnienia?

 • Ewayak Ekspertka
  Postów: 180 53

  Wysłany: 26 lipca, 20:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Teoretycznie tak, praktycznie trochę gorzej. Cialko zolte widać po owulacji, czyli uwolnieniu komorki jajowej, różnie źródła podają. Jeden mówią że żyje 24h, drugie że 48 H, a mówi się też że zdolna jest tylko do zapłodnienia 8h. Chyba najlepiej wspolzyc przed owulacją i w dzień owulacji, bo plemniki też muszą się przygotować i przejść do jajowody. A zapłodnienie to połączenie komorki jajowej z plemnikiem, więc to musi być po owulacji, żeby była komorka. Ale plemniki musi też już czekać, najlepiej:)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca, 20:42

  Mała87 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ