X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

ciąza? choroba?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mamunia2 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy udostepniam wam moj wykres, bo sama juz nie wiem co myślec.. sa na nim wszystkie notatki i obserwcje..dzis linia krwi w przezroczystym sluzie i lekkie zabarwienie na rozowo myslalam ze miesiaczka ale do teraz cisza..wczoraj plodny sluz i bardzo mokro...moze jakies zaburzenia? dodam ze jestem mama 2 chlopców poczetych w owulacje..pierwszy raz mam taki wykres..wczoraj mialam termin @..od porodu tj 23.06 cykle regularnie co 30 dni..to pierwszy zaburzony

    jak moge dodac wykres?

    https://ovufriend.pl/wykres,0dd6bad1c35c40e64621b703ad341615.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2020, 21:58

  • bezsilna Autorytet
    Postów: 1228 2897

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prawdopodobnie masz to szczęście i jesteś w ciąży ;) Kup test i daj relację na bieżąco ;)

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamunia2 wrote:
    Mamy udostepniam wam moj wykres, bo sama juz nie wiem co myślec.. sa na nim wszystkie notatki i obserwcje..dzis linia krwi w przezroczystym sluzie i lekkie zabarwienie na rozowo myslalam ze miesiaczka ale do teraz cisza..wczoraj plodny sluz i bardzo mokro...moze jakies zaburzenia? dodam ze jestem mama 2 chlopców poczetych w owulacje..pierwszy raz mam taki wykres..wczoraj mialam termin @..od porodu tj 23.06 cykle regularnie co 30 dni..to pierwszy zaburzony

    jak moge dodac wykres?

    https://ovufriend.pl/wykres,0dd6bad1c35c40e64621b703ad341615.html

    Być może to plamienie to implantacja,a skoro już po terminie@to możesz zrobić test.Noi śluz płodny bywa też na początku ciąży.Ostatnie❤były 4 dni przed owu,rozumiem,że dziewczynkę planujecie skoro masz już 2 synków😉Trzymam kciuki,daj znać koniecznie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2020, 13:38

  • Eja89 Koleżanka
    Postów: 60 9

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie spóźnia mi się tydzień @ i jeśli owulacja była późno bo 22 dnia cyklu to kiedy wyjdzie mi pozytywny test ciążowy, minęło dopiero 2 tygodnie. Pomóżcie proszę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ