X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ciąża czy czekać na okres .. :)
Odpowiedz

Ciąża czy czekać na okres .. :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 5 listopada 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki czy możliwe jest aby temperatura spadła w czasie spodziewanej miesiączki na parę dni a okresu ani widu ani słychu :) czy mimo tego spadku może być to ciąża ? Czy raczej czekać na okres .. dodam że testy owulacjne były dodatnie i starania tez były w te dni :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test i się przekonasz. U mnie temp od owulacji nie spadła, a wręcz przeciwnie- podniosła się. Miałam jednodniowy spadek (5. dpo) i znów wzrost. Możliwe, że wtedy było zagnieżdzenie, ale pewności nie mam ;)

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raczej w ciąży nie spada temperatura bo progesteron ciągle rośnie...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 8 listopada 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak miałam, temperatura spadła, ale nie poniżej linii podstawowej. Okes spóźniał się dwa dni, już miałam nadzieję, że się udało. Ale miesiączka niestety się pojawiła ;)

    Irmina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ