X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Clostilbegyt od 2 dnia culling
Odpowiedz

Clostilbegyt od 2 dnia culling

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natunka Przyjaciółka
    Postów: 124 46

    Wysłany: 18 września 2020, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane. Mam pytanie czy któraś z Was brała Clo od 2 dnia cyklu do 6. Mój cykl trwa 32 dni. Powiedzcie kiedy trzeba wspolzyc żeby były jak najwieksze szanse na ciaże?

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 21 września 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kwestia indywidualna, bo przecież zależy kiedy owulujesz. Zapisuj sobie obserwacje w aplikacji i bedziesz wiedziała, kiedy szanse największe ;)

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • Spoczko Koleżanka
    Postów: 50 6

    Wysłany: 2 października 2020, 03:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak by któraś miała jakieś opakowanie clostilbegytu to chętnie odkupię.
    Mail [email protected]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ