X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Co i w jaki sposób zaburza pomiar temperatury
Odpowiedz

Co i w jaki sposób zaburza pomiar temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 9 lutego 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    witam

    a mnie zastanawia brak spadku temperatury i okres...owszem miałam wczoraj stan podgorączkowy a krwawienie tylko wczoraj i dziś pól dnia...i tak myślę czy nie zrobić testu jutro czy jednak to spowodowane przeziębieniem??Co sądzicie??
    Niektórym dziewczynom temp. spada dopiero w czasie okresu a niektórym w dniu spodziewanej @ a jeszcze innym idzie w dół stopniowo kilka dni przed @.
    Możesz pomiary temp. zaczynać w 4 dc wtedy już tempka będzie nisko.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny ;)
    Po wypiciu alkoholu, mój wykres jest inny. Zawsze temp. są wyższe niż normalnie.

    ❤❤
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:32

    20140607580114.png

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia wrote:
    Witajcie Dziewczyny ;)
    Po wypiciu alkoholu, mój wykres jest inny. Zawsze temp. są wyższe niż normalnie.

    U mnie to samo. Wydaje mi się że aby pomiar był prawdziwie miarodajny to trzebaby nic nie pić, nie jeść, nie brać żadnych leków, nie denerwować się itd :) wszystko moze zaburzyć pomiar :)

    agania lubi tę wiadomość

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się wydaje i nawet gdzieś o tym wspomnialam ze temperature moze zaburzac temperatura w pomieszczeniu, u mnie rozba jest z rana i wyjres tez wyglada jak góry i doliny

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    A mi się wydaje i nawet gdzieś o tym wspomnialam ze temperature moze zaburzac temperatura w pomieszczeniu, u mnie rozba jest z rana i wyjres tez wyglada jak góry i doliny

    Ale widze że TObie się udało mimo że faktycznie skoki na wykresie są pokrręcone :P gratulacje! :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak, smieje sie ze jak ponoc temp spada na zagniezdzenie to u mnie beda trojaczki haha

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekam teraz na jednodniowy spadek u mnie :) <3 nadzieja ogromna!

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia życzę ;)

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam też, że niby PRZED @ temp. spada, ale szczerze zauważyłam, ze u niektórych dziewczyn faktycznie tak jest a u niektórych nie.

    Dziewczyny mam pytanie, czy moje temp. 35.8 (nawet35.7) jest normalna? nie jest za niska? Mam niedoczynność tarczycy (czytałam, ze to tez może być powodem), ale żeby aż taka niska temp?

    ❤❤
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia wrote:
    Słyszałam też, że niby PRZED @ temp. spada, ale szczerze zauważyłam, ze u niektórych dziewczyn faktycznie tak jest a u niektórych nie.

    Dziewczyny mam pytanie, czy moje temp. 35.8 (nawet35.7) jest normalna? nie jest za niska? Mam niedoczynność tarczycy (czytałam, ze to tez może być powodem), ale żeby aż taka niska temp?

    tak, takie temperatury tez sie zdarzają, poobserwuj sie przez parę cykli, zobacz czy to u Ciebie norma :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    tak, takie temperatury tez sie zdarzają, poobserwuj sie przez parę cykli, zobacz czy to u Ciebie norma :)

    W tym cyklu mam niską temperaturę (aż w szoku jestem).


    A Wy dziewczyny jak tam? Jak starania? :)

    ❤❤
  • Damaris Koleżanka
    Postów: 36 7

    Wysłany: 28 lutego 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy możliwe jest żeby temperatura następnego dnia po współżyciu była przez to podwyższona?

    Adele27 lubi tę wiadomość

  • Paolaaa Autorytet
    Postów: 747 188

    Wysłany: 28 lutego 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zawsze po alkoholu temp jest na drugi dzień wyższa. Nawet po niewielkiej ilości. Ale to indywidualna kwestia. Trzeba samemu zaobserwować co na nas wpływa niestety.

    4c3t9n73nr884ilb.png
    01.03.2016- test HARMONY- zdrowa dziewucha :*
    15.08.2016- WITAJ KSIĘŻNICZKO :-)
  • Damaris Koleżanka
    Postów: 36 7

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dziwne mi się to wydaje że w pierwszej fazie normalnie mam 36.4 lub 36.5 a następnego dnia po stosunku 36.7. Juz 3 razy tak miałam wiec może wspolzycie wpływa u mnie na temperaturę. Cóż... będę dalej obserwować ;)

  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damaris wrote:
    No właśnie dziwne mi się to wydaje że w pierwszej fazie normalnie mam 36.4 lub 36.5 a następnego dnia po stosunku 36.7. Juz 3 razy tak miałam wiec może wspolzycie wpływa u mnie na temperaturę. Cóż... będę dalej obserwować ;)


    Ja mniewam wyższa temperaturę w środku po zbyt intensywnym seksie...

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Heleneczka Przyjaciółka
    Postów: 281 37

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jaki sposób wstawianie w nocy wpływa na temp.? Obniża czy podwyższa?

    2nn343r8myc9wlws.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 18 lutego 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wstawanie w nocy, chociażby tylko nakryć dziecko żeby nie zmarzlo zaburza temp i jest wyższa niż powinna być .. tak samo wystarczy ze wypije pół lampki wina i na następny dzień temp jest dużo wyższa :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ