X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów co jest z moim cylkem :(
Odpowiedz

co jest z moim cylkem :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monikaw86 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co jest cały czas temperatura podwyższona myslałam ze ten cykl jest kontynuacją poprzedniego dzisiaj zrobiłam test i negatywny i dzisiaj plamien lekkich dostałam
    1f865330cbf07363450168d6789a6748.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2014, 19:11

    monikaw86
  • Andzia_:) Przyjaciółka
    Postów: 97 21

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika86 - widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji - zdaje się "kontaktowałyśmy" się na forum w tej samej sprawie...Ja tez jestem w I fazie cyklu, a temperaturę mam bardzo podwyższoną, z tym że u mnie jest to spowodowane krwawieniem śródcyklicznym, po ktorym pojawił się płodny śluz (czyli owulacja rzekomo była) - mój cykl w dalszym ciągu trwa...Czekam już na okres, bo bardzo źle znoszę ten dziwny stan...

    Czy zanim podniosła Ci sie temperatura OVU wyznaczył owulację? Zaobserwowałaś u siebie płodny śluz?

    Obserwuję - nie planuję (jeszcze). :)
    *** Zdiagnozowane PCOS z tendencją do powstawania torbieli czynnościowych.
  • Andzia_:) Przyjaciółka
    Postów: 97 21

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie doczytałam pod Twoim wykresem, że byłas u gina...Czyli wszystko się już wyjaśniło, tak? To było jednak plamienie śródcykliczne?

    Ja chyba jestem w podobnej sytuacji, choć obserwuję to u siebie po raz pierwszy...

    Obserwuję - nie planuję (jeszcze). :)
    *** Zdiagnozowane PCOS z tendencją do powstawania torbieli czynnościowych.
  • monikaw86 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 8 lutego 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia_:) wrote:
    Własnie doczytałam pod Twoim wykresem, że byłas u gina...Czyli wszystko się już wyjaśniło, tak? To było jednak plamienie śródcykliczne?

    Ja chyba jestem w podobnej sytuacji, choć obserwuję to u siebie po raz pierwszy...
    Tak była u gina i stwierdził palmienie śródcykliczn e. Okres dostałam 31 stycznia brałam r5 dni clo i we wtorek mam monitoring

    monikaw86
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 8 lutego 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia i daj znać jak było na wizycie :)

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • An Przyjaciółka
    Postów: 95 48

    Wysłany: 11 lutego 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak może wyglądać cykl np po ciąży biochemicznej. Organizm potrzebuje czasu na powrót do normy. Hormony szaleją. Zwykle charakteryzuje się to wysoką (jak na daną osobę) temperaturą oraz brakiem owulacji (progesteron w zwiększonej ilości oraz resztki B-hCG trzymają temperaturę i nie dopuszczają do jajeczkowania). Czas trwania cyklu może być zmieniony - krótki zwykle.
    Trzeba przeczekać i obserwować kolejny cykl.

    aga.just lubi tę wiadomość

    2014 - 2x biochem, laparoskopia- mięśniak, endo
    2015 - poronienie 10tc. ANA
    2016 - laparoskopia - c.pozamaciczna - usunięcie jajowodu
    Być człowiekiem znaczy: każdego dnia starać się być lepszym. F. Dessauer
    fdd2a35a67.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ