X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Co mi tak ta tempka skacze...ech pomóżcie
Odpowiedz

Co mi tak ta tempka skacze...ech pomóżcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 6 września 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę zerknijcie na mój wykres, juz ni mam sily...

    b930aa0cdd7c633327120cc153ba390e.png

    mrulinka
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 6 września 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda na to że dopiero się szykuje do owulacji. Badałaś może prolaktynę? Bo faktycznie masz dość duże wahania w I faxzie cyklu.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 6 września 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justeck wrote:
    Wygląda na to że dopiero się szykuje do owulacji. Badałaś może prolaktynę? Bo faktycznie masz dość duże wahania w I faxzie cyklu.


    czekam dopiero na wyniki prolaktyny...bedą za tydzień. tak się martwię

    mrulinka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ