X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów co oznacza taki wykres?????
Odpowiedz

co oznacza taki wykres?????

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • justkanova1987 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 lipca 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was domysla się co oznacza taki wykres? Dodam, ze brałam w tym cyklu clo, potem estrofem a od 16dc duphaston. Czy taki dziwny poziom temp, znaczy, że owulacji nie było? https://ovufriend.pl/graph/58e9f263a7ce77b29d20eceab3a99db0

    justkanova1987
  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 30 lipca 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wygląda jakby jeszcze nie było

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justka wg mnie za szybko wzielas dupka i moglas sobie przyblokowac. Dupka sie powinno brac 3 dni po owulacji, a u Ciebie ani testy ani tempka, nie wskazuje na owu. Wg mnie teraz trzeba poczekac do 4 dni bo mozna domniewywac ze mialas szczyt sluzu, wiec trzeba poczekac tak wlasnie do 4 dni i zobaczyc czy wystapi owu. Jak nie to raczej ją przyblokowałas, chociaz jezeli program zaznaczy to wlasnie pewnie bedzie to 16-18-17 dc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2014, 18:11

  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 30 lipca 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam że dupek jest za słaby na to żeby zablokować owulację, natomiast za wcześnie wzięty nie zadziała zgodnie z przeznaczeniem.

    kis lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brunhilda wrote:
    Czytałam że dupek jest za słaby na to żeby zablokować owulację, natomiast za wcześnie wzięty nie zadziała zgodnie z przeznaczeniem.
    niby jest za słaby ale blokuje owulacje u niektorych dziewczyn, chociaz niby w duzych dawkach tyle, ze kazda inaczej reaguje.

  • justkanova1987 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 lipca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin zalecił niezaleznie od wszystkiego brac duph od 16dc, miesiączki mam bardzo nieregularne, nawet do 50 dni odstępu ;/ w zeszłym cyklu po podaniu pregnylu i monitoringu była owu a w tym (pewnie dlatego bo bez zastrzyku) jej raczej nie ma.

    justkanova1987
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pregnyl nie działa na owu tylko na pekniecie pecherzyka. Ja tez mialam i 60 dni i mi tez kazal brac od 16 ale jak mi raz zahamowalo owulke to zmienil. Mozesz ten cykl sprawdzic, jak zahamuje to w nastepnym trzeba czekac do owulacji i brac 3 dni po dopiero. Mozesz tez isc do gina na usg i sparwdzic jak bedzie czysto, to albo jeszcze bedzie albo juz nie. Dodam jeszcze ze jest artykul ktory mowi o tym ze dupka powinno sie brac wylacznie po owulacji, poniewaz na ulotce jest 28 dni i lekarze przepisuja od 16 ale to jest dla cykli 28 dniowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2014, 21:36

    livia30 lubi tę wiadomość

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 31 lipca 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoc dupek nie blokuje owulacji ale jak spytałam o to swojego gina to powiedział, ze teoretycznie może... Od tego czasu zaczęlam go brać 3 dni po owu a nie 16-25 tak jak mi poczatkowo mówił i pęcherzyki pekają, ostatnio na usg bylo ciałko żółte i progesteron 7dpo 24,42 więc nie sie nie przyblokowalo. U Ciebie wyglada tak jakby organizm sie szykował do owulacji ale nie wyszło, może po dupku pęcherzyki zaczęły sie wchłaniać? Bo takie też jest zadanie dupka. Możesz zbadać sobie progesteron to będziesz wedzieć czy owu była, dupek nie jest wykrywalny jako syntetyczny progesteron.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 08:53

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto przypomnieć ten wpis:
    https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/abc-progesteronu-i-duphastonu,3643.html

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ