X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Co powiecie na temat mojego wykresu?
Odpowiedz

Co powiecie na temat mojego wykresu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu totalnie zgłupiałam... Początkowo owulację wyznaczono na 8 dzień cyklu, ale nie potwierdzał jej ani test owulacyjny, ani śluz... Potem przesunęło mi dzień wystąpienia owulacji na 11 d.c. Dopadło mnie przeziębienie połączone z gorączką i temperatury powędrowały w górę, więc każdą z tych podwyższonych odfajkowałam by OF nie brał ich pod uwagę i dzień owulacji został przesunięty z powrotem na 8 d.c. W niedzielę dodałam temperaturę, znowu przesunęło go na 11, dziś z kolei wrócił na 8 d.c. Co się dzieje?
    Mam problem ze śluzem, mianowicie jest go tak mało, że trudno jest mi go rozpoznać i muszę go "ręcznie wygrzebywać" ;) Jeśli już występuje u mnie jakikolwiek śluz płodny, to jest on wodnisty a nie rozciągliwy i w tym cyklu zdecydowanie pojawił się dopiero teraz. Zarówno w 8 jak i w 11 dniu cyklu śluz był biały, gęsty i na pewno nie nazwałabym go płodnym.
    Testy owulacyjne mogą być felerne, bo zakupiłam je na Allegro w promocyjnej cenie - 50gr/szt, ale... od kilku dni na teście widzę drugą kreskę. Co prawda jest na tyle jasna, że nie można uznać testu za pozytywny, ale krecha jest i widział ją też mój M (myślałam, że już sobie sama wmawiam, że ją widzę :D). Poprzednie testy wychodziły zdecydowanie negatywnie, brak nawet cienia drugiej krechy.
    Jak mam to rozumieć? :(

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem do owulacji jeszcze nie doszło a OF często głupoty pokazuje więc się nim nie przejmuj.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź :) Właśnie odnotowałam pozytywny test owulacyjny :) Wszystko na najlepszej drodze!

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ