X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Co sadzicie o moim wykresie
Odpowiedz

Co sadzicie o moim wykresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak oglądam wasze wykresiki i sama już nie wiem. U mnie ta temperatura wszędzie jakaś taka prawie sama. Co myślicie?? Z góry dziękuję za odp


    bcc83e43925657c8b6bbe02e638340c3.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 10:52

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem mierzysz za późno (9:00 - 11:00). Powinno się mierzyć codziennie o stałej porze i maksymalnie do godz. 7:00, wtedy jest najbardziej miarodajna. Cieżko coś wywnioskowac z Twojego wykresu.

    czarna_ma lubi tę wiadomość

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzę przeważnie o 8:30 i jakoś ten wykres wygląda ale też są dziwne spadki i skoki

    czarna_ma lubi tę wiadomość

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no, jesli mierzysz w miare o poranku i o stałej porze codzienie (+/- 1h) to myślę że wykres będzie ok, ale mierzenie codziennie o innej porze i wieczorami nie ma sensu, wieczorem temperatura zazwyczaj jest wyższa niz rano.. choc ja z ciekawosci czasem mierze przed snem (ok. 22) i jest niższa niz rano ale nie biore pod uwagę tego pomiaru, mierzę z ciekawości :P

    czarna_ma lubi tę wiadomość

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim bądź razie będę mierzyć wcześniej ;), Dzięki dziewczyny nie wiedziałam, ze trzeba tak wcześnie myślałam ze 9:00 to taka w miare godzina, wiem ze może to śmiesznie brzmi ze nie wiem,ale do tej pory wcześniej nie mierzyłam temperatury i tez zaszłam w ciąże,ale poroniłam w 10tyg wiec teraz chciałam poznać swoje ciało dokładnie ;) Dziękuje za odpowiedz :)

  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 3 marca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaję, że możesz mierzyć o tej 9 ale wtedy codziennie tak samo. A w wieczornych albo późniejszych godzinach to raczej nie ma sensu mierzyć tak jak Aleksia wspomniała, no chyba, że dla własnej wiadomości. Powodzenia kochana, ja jestem na początku drogi dopiero i też wszystkiego się uczę :-)

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 3 marca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie tzreba mierzyc temperatury zeby zajsc w zciąże... kiedys kobiety radziły sobie bez tej wiedzy :) ale na pewno obserwowanie swojego cyklu jest przydatne :) mi pomaga bo ja mam nieregularne cykle i przynajmniej wiem teraz czy i kiedy mam owulacje :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 3 marca 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta racja! :-) Ja mierzę, żeby poznać swój cykl i ciało bo nigdy nie mierzyłam, a jeśli uda mi się zajść w ciążę to później ta wiedza i wyznaczanie dni płodnych i niepłodnych również się przyda np. jako wspomaganie w antykoncepcji.

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 3 marca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancymonku również powodzenia, myślę ze kolejny cykl juz będę dokładnie mierzyć o danej porze ;) Aleksia i tak właśnie robię;)poznaje lepiej swój cykl o swoje ciało ;)

  • khalan Przyjaciółka
    Postów: 111 54

    Wysłany: 4 marca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic nie można z Twojego wykresu wywnioskować. Bez sensu robić pomiary o tak różnych porach...
    Lepiej w ogóle tego nie robić bo jaki to sens???
    1. Temperaturę powinno się mierzyć do maks. 8 godziny ( tu na forum tego nie przeczytacie ale jak kto się zagłebił w temat to wie)
    2. Tylko wtedy wykres będzie miał sens.
    3. Wieczorne mierzenie to żadna informacja, do niczego się nie nadaje.
    Poczytaj troche o metodzie , dowiesz się więcej.
    Powodzenia!

    Domili lubi tę wiadomość

    Khalan
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    bedzie cos z tego??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 11:02

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra dziewczyny będę od nowego cyklu stosować wasze metody ;)wiem,ze tym razem nie mogę liczyć na cud, ze się znowu uda ...ale dziękuje za komentarze ;)

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 4 marca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    No dobra dziewczyny będę od nowego cyklu stosować wasze metody ;)wiem,ze tym razem nie mogę liczyć na cud, ze się znowu uda ...ale dziękuje za komentarze ;)

    to że nie mierzysz albo źle mierzysz tempke nie ma wpływu na Twój cykl wiec nie zakładaj z góry że nic z tego w tym cyklu :) a może jednak się uda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 13:00

    czarna_ma lubi tę wiadomość

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 4 marca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo bym chciała poczuć to poraz Kolejny,i mam bóle podbrzusza i jajników,i wodnisty śluz, ale mam wrażenie ze wszystko źle mi idzie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 16:00

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 8 marca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mierzona temperatura fakt mierzona jeszcze tak samo w tym cyklu i utrzymuje się narazie na 36,7 ;) miałam przed poronieniem bardzo nieregularne miesiączki bo czasami nie miałam nawet 4miesiace i tak naprawdę nie wiem teraz czy cykl się przestawi na 28 cykl czy zas mogą być niespodzianki.

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 11 marca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Dziewczyny mierzona temperatura fakt mierzona jeszcze tak samo w tym cyklu i utrzymuje się narazie na 36,7 ;) miałam przed poronieniem bardzo nieregularne miesiączki bo czasami nie miałam nawet 4miesiace i tak naprawdę nie wiem teraz czy cykl się przestawi na 28 cykl czy zas mogą być niespodzianki.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ