X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Co to oznacza?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ollqa Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Zastanawiam się jak to jest z tym moim wykresem. Myślałam, że owulacji nie było. Zjawiła się później. Ze współżyciem się chyba nie wstrzeliliśmy. Okresu nie ma, wykres wygląda na trójfazowy. Albo to rozciągnięty cykl? Test ciążowy negatywny w dzień szacowanej miesiączki. 04ca70654221c374527a98517745cd36.png

  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na prawdę nie musisz pytać o to samo w 3 wątkach ;)

    uwo93e3kacedpezy.png
  • iwmar Koleżanka
    Postów: 53 10

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie ovu dobrze pokazuje może mylić się o 1 dzień w przód lub w tył pozdrawiam

  • MagdaiTomek Koleżanka
    Postów: 33 11

    Wysłany: 10 lutego 2016, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do was pytanie. Co może oznaczac to iż jestem w 14dc i ovu pokazuje mi od 4 dni dzień nieplodny? Prowadze wykres od sierpnia i tak nie mialam. W sumie z dziwnych rzeczy to też było to iż ostatnia miesiaczka przyszla jak nigdy w 27 dc. Ovufriend wyliczylo na 29 dc a według mnie powinien być w 31dc tak jak zawsze bądź się przesunac. Temperatura w pierwszym dniu krwawienia zamiast spaść nieznacznie się podniosła z 37,0na37,05. Teraz temperatura mi skacze ale szyjka macicy ciagle jest srednio twardo zamknieta i sluz kremowy nic się nie zmienia.

    MagdaiTomek
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ