X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Cyclotest baby

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie grupowiczki :) Mam cykle nieregulane od 26 do 32 dni,nigdy nie wiem jaka bedzie długość cyklu i kiedy wypadnie owulacja,więc postanowiłam zakupić cyclotest baby. Obecnie korzystam z niego 3 cykl, mam takie pytanie czy któraś z Pań też z niego korzysta i może się pochwalić jak u niej się sprawdza i czy pomógł w zajściu w ciążę, już mi brak cierpliwości :(

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 14 lipca 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja korzystam drugi cykl i szczerze powiedziawszy służy mi tylko do mierzenia temperatury :) cyklotest ponoc "uczy" się cyklu przez 6miesięcy, także na razie jego wskazania nie są wiarygodne :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 15 lipca 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak przeczytałam w instrukcji :) już zauważyłam,że w tym 3 cyklu pomiarów komputerkiem zwęził o jeden dzień dni płodne.

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ