X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Cykl bezowulacyjny ? :(
Odpowiedz

Cykl bezowulacyjny ? :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak w temacie ? Czy to cykl bezowulacyjny ?:( Zawsze miałam nieregularne cykle , ale przez ostatnie miesiące jest to 27-29 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 07:42

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skok może jeszcze być na dniach także nie trać od razu nadziei, zwłaszcza, że jak piszesz masz nieregularne cykle a od skoku temperatury za około 10-14 dni (u każdego jest mniej więcej stała ilość dni) powinna nadejsć miesiączka. Był rozciągliwy śluz więc to dobry znak :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 12 listopada 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co sądzicie o moim wykresie? W tamtym cyklu w tym czasie test ovu pokazał +, a teraz cisza, cykle 40 dni:)

    km5stv73b57ghe1m.png
  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 13 listopada 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up

    km5stv73b57ghe1m.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paola póki co wygląda na bezowulacyjny niestety.

    zem3wn15az3szllg.png
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 13 listopada 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marynko, na razie owu nie było, ale jeszcze nic straconego. Szyjka nie wygląda jakby była przyszykowana do akcji. Może się pojawić śluz płodny jeszcze raz i wtedy pojawi się piękny skok i dalej wyższe tempki.

    Paola, tak jak napisała Linka, na razie bez owu i noe wygląda jakby na dniach się zanosiło na nią. Regularne masz cykle?

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 14 listopada 2014, 04:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaP, ostatnio 39 dni przez cały czas, ale od wczoraj jakieś dziwne brązowe plamienie z wodnistym śluzem(?).

    km5stv73b57ghe1m.png
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 14 listopada 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno mi powiedzieć czym to jest spowodowane... Możliwe, że coś się podzialo dziwnego w tym cyklu i już nic z niego nie będzie. To się zdarza i jest normalne, mogą być nawet 2 bezowulacyjne cykle W roku u kompletnie zdrowiej kobiety.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 23 listopada 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdaje mi sie,ze to będzie pierwszy moj odnotowany cykl bezowulacyjny :(

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • kasia2601 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 23 listopada 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa do góry ja od kilku miesięcy mam bezowulacyjy. Za każdym razem boli jak by był pierwszy. Trzeba być dobrej myśli i się nie załamywać. Ja bynajmniej mam tak że myślę sobie w następtnym miesiącu się napewno uda. Nadzieja umiera ostatnia :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój też chyba będzie bezowulacyjny..zero śluzu płodnego od nie pamiętam ilu lat, minusy na testach. szkoda :(

  • jolkaa Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 26 listopada 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja mam ciągle niskie temperatury ale mega dużo płodnego śluzu. Mam długie cykle ale owulki nie widać.

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 26 listopada 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolkaa wrote:
    Dziewczyny a ja mam ciągle niskie temperatury ale mega dużo płodnego śluzu. Mam długie cykle ale owulki nie widać.
    Jeżeli masz sługie cykle to owulacja jeżeli wystepuje bedzie później. Jężeli jest sluz płodny to po nim powinien być skok ale nie wiadomo kiedy to zależy jak długa miewasz fazę śluzu i czy np. nie wystapi "podwójny" dzień szczytu sluzu. To trudno przewidzieć...
    Wzrost temp. nie jest gwarancja że owulacja wystapiła. Mnie temp wzrasta nawet w cyklach bezowulacyjnych.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • jolkaa Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 26 listopada 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/962aad8eb7ea7ff750c608a149e202cc

  • jolkaa Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 26 listopada 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam długie i bardzo nieregularne. A mogę prosić o wytłumaczenie "podwójnego" dnia szczytu śluzu?

  • Triszkaaa Koleżanka
    Postów: 130 17

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, choruje na niedoczynność,łuszczyce i łuszczycowe zapalenie stawów, lecz nie o tym, 14 pażdziernika br, bylam u ginekologa, ktory wykryl u mnie bezowulacyjny cykl. Moje miesiączki dotychczas był nieregularne spowodowane tarczycą od dwóch miesięcy miesiączkuje równo z 1 dniem miesiąca. Doktor zapisał mi Clostybegyt i kazał brac od 4 do 9 dnia cyklu.W 10 dniu cyklu mam jechac na USG monitoring, dodatkowo kazał zrobic prolaktyne i progesteron zrobiłam i prolaktyna wynosi 24,55 przy normach od 5,0-35,0 a moj progesteron wynosi 1,0 przy normach :
    faza folikulrna 0,25-0,54
    faza lutealna 1,5-20
    owulacja 0,25-6,22..
    dzwoniąc do lekarza powiedział mi że jestem w normie. czy progesteron moze hamować moje starania, mimo zazywania CLO? (BADANIA WYKONAŁAM W 18 DNIU CYKLU)

    czekam,czekam
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ