X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Cykl bezowulacyjny u 20-latki
Odpowiedz

Cykl bezowulacyjny u 20-latki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ala1215 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam problem związany z moim cyklem. Od kilku miesięcy mierzę temperaturę, w trakcie mojego cyklu. Po owulacji, temperatura rosła, widoczny był skok. W tym cyklu, mimo ze owulacja powinna być kilka dni temu (według aplikacji) nie zaobserwowałam takiego skoku. Czy to możliwe ze ten cykl jest bezowulacyjny? Bądź jaka może być tego przyczyna. Dodam, ze mam 20 lat, nie miewam przewlekłych problemów ze zdrowiem, moje cykle zazwyczaj są regularne. Poprzedni cykl obył się bez takich niespodzianek. Czy powinnam zgłosić się do lekarza? A może poczekać? Z góry dziękuję za odpowiedz.

  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpewniejszym narzędziem przy obserwacji cykli będzie wizyta u ginekologa, podczas której można sprawdzić czy jest pęcherzyk, jak duży i kiedy powinien pęknąć, czyli kiedy nastąpi owulacja.
    Oczywiście- jest możliwość, że ten cykl jest bezowulacyjny, ale jest też możliwość, że owulacja dopiero będzie :)

    Ala1215 lubi tę wiadomość

  • Ala1215 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo za odpowiedź :) Ogólnie dzisiaj mam 20 dzień cyklu, zwykle koło 13/14/15 dnia temperatura rosła. Być może przez stres związany z sens na studiach owulacja się przesunęła. Aplikacja podpowiedziała mi, ze śluz płodny po zanurzeniu w naczyniu z woda, tworzy kuleczkę i opada na dno. Miałyście podobne doświadczenia? Tak tez dzieje się z moim śluzem dzisiaj, wiec być może troszkę dni płodne się przesunęły.

  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiście nie analizuję śluzu, więc nie odniosę się do tego, ale w moim przypadku owulacja zawsze jest opóźniona, mimo regularnych cykli. W Twoim przypadku może po prostu zadzialal stres i dlatego owulacja się przesunęła, chociaż 20 dzień to już dość późno. Jak długie masz cykle?

    Ala1215 lubi tę wiadomość

  • Ala1215 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 8 lipca 2022, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin wrote:
    Ja osobiście nie analizuję śluzu, więc nie odniosę się do tego, ale w moim przypadku owulacja zawsze jest opóźniona, mimo regularnych cykli. W Twoim przypadku może po prostu zadzialal stres i dlatego owulacja się przesunęła, chociaż 20 dzień to już dość późno. Jak długie masz cykle?
    29/30 dni, dzisiaj 37 dzień miesiączki dalej nie ma, test negatywny. Wystąpiło w 36 dniu krwawienie jakby początek @, ale nagle przestało.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ