X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Cykle po odstawieniu.
Odpowiedz

Cykle po odstawieniu.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Netka96 wrote:
    Ja niedawno oglądałam galerię wykresów. Czasem wykresy wyglądały gorzej od mojego i się udawało, a czasem książkowe. No i dużo dziewczyn z różnymi przypadłościami zachodziły, także może jednak ;) na pewno trzeba nam kobietom cierpliwości więcej :)


    Jak pisałam wyżej dla mnie wykresy są nie miarodajne. Za dużo czynników na to wpływa. Poza tym moje wykresy (a właściwie dwa bo więcej było bezsensem) to nijak mają się do tego co lekarz widzi na usg albo jakie są badania hormonalne ;p Ja po prostu sił nie mam bo od ponad 7 lat się leczę i męczę z hormonami i kobiecymi sprawami.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej... to współczuję :( życzę szybkiego rozwiązania problemów <3

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Netka96 wrote:
    Ojej... to współczuję :( życzę szybkiego rozwiązania problemów <3

    Ehh... Żeby się dało coś rozwiązać ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ