X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Częstomocz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pismak Autorytet
    Postów: 2426 7074

    Wysłany: 30 lipca 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    Mam takie pytanie dotyczące objawu - a mianowicie czestomoczu?

    Kiedy mam go zaznaczyć w objawach? Dodam, że piję bardzo dużo płynów w ciągu dnia samej wody ok. 3 litrów, a ponad to kawę, herbatę i czasami soki. Chodzę więc do toalety średnio co 2 godziny. Zdarza mi się też wstawać w nocy. Czy zatem w moim przypadku objaw częstomoczu jest w ogóle możliwy do prawidłowego ustalenia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2013, 15:38

    20.10.2023 - Jest i Ona - moje największe szczęście. 38 tyg 5 dni - 3230 g 53 cm

    Angelius Provita

    19.09.2013 [*] 07.05.2014 [*] 10.11.2017 [*][*] 23.11.2018 [*]

    08-09.2018 Szczepienia limfocytami męża MRL 59,7%

    2019 Histeroskopia - wszystko ok

    08-09.2022 Powtórne szczepienia pullowane

    10.2022 Histerioskopia, Laparoskopia, Drożność - usunięcie prawego jajowodu - wodniak, reszta ok

    OK: Kariotypy, ANA, ASA, APA, ACA, testosteron,, homocysteina, białko C, S, anty-tTG, CBA, IMK, LCT, nasienie

    Źle: Hiperprl, APS (LA), mutacje hetero FV R2_4070A-G, MTHFR 677C-T , PAI-1 4G; HLA-DQ8, MRL 9%, NK 16,1%, ATA, KIR AA (mąż HLA-C C2C1)
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 30 lipca 2013, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama wiesz jak czesto chodzisz do toalety w nocy. jesli 1 i to jest normalne nie bralabym tego pod uwage, ale jesli chodzisz normalnie 1 a zdarza ci sie budzic 2, 3 razy to dla mnie to juz jest czestomocz. o dzien chyba nie ma co sie martwic. zanim pomyslisz, ze to jest zaczesto to juz na bank test wykryje ci ciaze. powodzenia!

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 31 lipca 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalitria ma racje...nic dodac nic ujac :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ