X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czu uwazacie ze testy owulacyjne naprawde sa skuteczne i pomagaja w staraniu o dziecko?
Odpowiedz

czu uwazacie ze testy owulacyjne naprawde sa skuteczne i pomagaja w staraniu o dziecko?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj organizm w polowie cyklu ,,buntuje sie,, tzn boli mnie podbrzusze, piersi mam obrzmiałe i wydaje mi sie ze to wlasnie owulacja.czy myslicie ze powinnam kupic testy owulacyjne?staramy sie 7 miesiac.Komu pomogly testy?

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 kup sobie te testy bedziesz pewniejsza ,że ta ovu bedzie ,a ja też od kilku miesięcy się staramy i te testy mi pomagaja .....

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ups staramy się ;-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    moj organizm w polowie cyklu ,,buntuje sie,, tzn boli mnie podbrzusze, piersi mam obrzmiałe i wydaje mi sie ze to wlasnie owulacja.czy myslicie ze powinnam kupic testy owulacyjne?staramy sie 7 miesiac.Komu pomogly testy?

    My 4 ty, ale 1 wszy tak poważniej z testami próbuję ...się okaże ...:-) Napewno coś pokazują, choć wydaje mi się po porównaniu, że te z apteki niby droższe lepiej pokazują niż te z allegro tańsze. Bo miesiąc temu robiłam z ciekawości właśnie ( a byłam i na antybiotyku i rwałam zeby tak , że ovu jak i @ sie przesunęły chyba o 3 dni przez to...)i kreski o wiele lepiej wskazywały i byłam pewna jaki wynik...Ale to tylko moje zdanie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2013, 20:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy są dobrę w wyznaczaniu dni do serduszkowania!!Ale pozytywny test nie znaczy że owulacja będzie na pewno!!
    Moim zdaniem testy są bardzo dobre i do tego monitoring co jakiś czas i idzie bardzo szybko nauczyć sie swojego ciała i rozpoznania owulacji!!:-)

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Testy są dobrę w wyznaczaniu dni do serduszkowania!!Ale pozytywny test nie znaczy że owulacja będzie na pewno!!
    Moim zdaniem testy są bardzo dobre i do tego monitoring co jakiś czas i idzie bardzo szybko nauczyć sie swojego ciała i rozpoznania owulacji!!:-)

    Nooo popieram:-) Ja dopiero ten cykl zaczęłam tak na 99,9% łapać co się dokładnie dzieje:-) Ale dużo daje pomiar temperatury :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 4 cykl z testami 3 z monitoringiem i wiem dokładnie kiedy mam owulację i na wykresie ręcznie zaznaczam!! ostatni test ok 8 godzin przed owulacją mi wyszedł dopiero pozytywny!!:-)

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja też mam pytanie w tej sprawie. Dostałam całą masę testów. Miały być w porządku, ale data na opakowaniu twierdzi, że są przeterminowane :( I teraz się zastanawiam, czy jeżeli wychodzi na nich mocna krecha kontrolna, to znaczy, że są ok mimo daty, czy też powinnam je po prostu wywalić... Jak myślicie?

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    A ja też mam pytanie w tej sprawie. Dostałam całą masę testów. Miały być w porządku, ale data na opakowaniu twierdzi, że są przeterminowane :( I teraz się zastanawiam, czy jeżeli wychodzi na nich mocna krecha kontrolna, to znaczy, że są ok mimo daty, czy też powinnam je po prostu wywalić... Jak myślicie?

    Może zależy jak bardzo po terminie? Kurcze Ja mam jeszcze z alle ale jak ten cykl i następny będą niestety bezowocne, kupuję już te z apteki, Ja jednak naprawdę widziałam różnicę :o)

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pokazują przybliżoną owulację, ale nie potwierdzaja owulacji, dzięki wzrostowi lh u mnie ten wzrost jest niewielki, więc te z apteki zawsze wychodziły negatywne, choć była tylko delikatna kreska testowa, te z alegro sa o większej czułości i one zdawają egzamin choć w ciąży jeszcze nie jestem , ale to już inny problem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2013, 17:40

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ