X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy choroba moze przyspieszyc owulacje?
Odpowiedz

czy choroba moze przyspieszyc owulacje?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katarynka07 Przyjaciółka
    Postów: 184 38

    Wysłany: 27 lutego 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodzi o dlugotrwale kilkutygodniowe przeziebienie

    kasia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyziebienie nie trwa kilka tygodni, jak jestes chora kilka tygodni to sie dzieje cos powaznego !
    Szybciej zablokuje owu niz przyspieszy.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jednodniowa gorączka może zaburzyć cykl: przyspieszyć, opóźnić, zablokować owulację, zmienić śluz itp. Niestety kobiece ciało jest tak skonstruowane, że każdy zewnętrzny i wewnętrzny czynnik może mieć wpływ na naszą płodność.

    Jeśli czujesz, że przeziębienie trzyma Cię kilka tygodni, to wybierz się do lekarza. Lepiej to sprawdzić. Każda niewyleczona, "przechodzona" infekcja może mieć poważne skutki w przyszłości.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do bardziej doświadczonych pytanie:
    Czy któraś z Was, podczas infekcji (kataru,kichania, bólu głowy, bez gorączki= moja temperatura pod pacha jest 36,6) miała temperaturę w pochwie bardzo wysoką ?
    Jestem po owulacji. Temperaturę w pochwie dziś miałam 37,3 a wczoraj 36,6. Nie wiem czy ten bardzo duży skok wliczać w wykres, czy może to być temperatura zaburzona przez infekcje?

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ