X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów CZy jest jeszccze szansa?? Zerkniejcie na wykres
Odpowiedz

CZy jest jeszccze szansa?? Zerkniejcie na wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny czy jest szansa na to że jestem w ciąży, zrobiłam dzisiaj test ale wyszedł negatywny, a okres mi się spóźnia już dwa dni. Czy temperatura powinna spaść do poziomu niskich temperatur jeśli nie jestem w ciązy??

  • zlobk Koleżanka
    Postów: 47 7

    Wysłany: 24 marca 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziorr, myślę, że powinna, więc szansa jeszcze jest a testy ma tym etapie się czasem mylą. Trzymam kciuki!

    usg 12 tydz.
    f2w3pc0z6bl05v39.png
    om
    0d1ydqk3i1u9qvao.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 24 marca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zlobk wrote:
    Andziorr, myślę, że powinna, więc szansa jeszcze jest a testy ma tym etapie się czasem mylą. Trzymam kciuki!
    Niestety Andziorr już dostał @ :(

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • zlobk Koleżanka
    Postów: 47 7

    Wysłany: 24 marca 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z samej miniaturki to nie wynikało :(

    usg 12 tydz.
    f2w3pc0z6bl05v39.png
    om
    0d1ydqk3i1u9qvao.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ