X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy jest jeszcze szansa?
Odpowiedz

Czy jest jeszcze szansa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trochę się napaliłam na ten cykl, bo wydawał mi się całkiem ładny, ale teraz temperatura spada :( Czy spadek może być wywołany tym, że mierzyłam godzinę wcześniej niż zawsze? Czy raczej nie mam się już czym łudzić? :( :(

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadal jest bardzo ładny :) nie przejmuj się takimi skokami i spadkami - temperatura jest nadal wysoka i na jednym poziomie jak na fazę lutalną :) zreszta widziałam wiele wykresów ze spadkami i wzrostami albo z niską temperaturą i okazały się ciążowe :) także spokojnie :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś spadła masakrycznie :( ehh zrobiłam sobie niepotrzebne nadzieje :( trudno może następny cykl będzie tym na który czekam... Pozdrowienia dla wszystkich staraczek ;)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejjj bez paniki :) widzialam jeszcze wieksze wahania na wykresach ciążowych :) na poprawe humoru wejdz do galerii wykresow i poogladaj ciazowe wykresiki :) zobaczysz ze masz szanse, zreszta szansa jest caly czas poki nie przyjdzie okres :) powodzenia!

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 wrote:
    Dziś spadła masakrycznie :( ehh zrobiłam sobie niepotrzebne nadzieje :( trudno może następny cykl będzie tym na który czekam... Pozdrowienia dla wszystkich staraczek ;)

    A Twoje cykle ile trwają??

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam raczej cykle regularne ok. 28-29 dni. Może raz się zdarzyło, że dostałam 30go dnia. Od 2 miesięcy biorę leki na tarczyce i myślałam, że po obniżeniu TSH wszystko się uda, a tu może się okazać, że problem tkwi jeszcze gdzieś indziej. I tego się najbardziej boje, kolejnej niewiadomej :(

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ