X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy jest szansa? moj pierwszy wykres.
Odpowiedz

czy jest szansa? moj pierwszy wykres.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AnnaMaria89 Autorytet
    Postów: 549 189

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie testy owu pokazaly mega negatyw (rano jeszcze byl pozytyw) wiec serduszkowanie na nic sie zda w dzisiejszy wieczor...

    Hej dziewczyny czy ktoras mi cos podpowie czy jest szansa???? spojrzcie na moja tempke...

    Nie wiem co robic - jak myslicie czy tempke z wczoraj (36,05) ignorowac???

    bo to bylo bo bardzo meczacym weekendzie - mega aktywnie spedzony nad woda na dodatek na malym kacu (jeszcze w pon lekko go czulam:P - a niby duzo nie wypilam w sobote)i w nocy sie przebudzalam ale nie wstawalam... - jak zignoruje to program wskaze owu na 15dc jak nie to na dzisiaj lub jutro wskaze... co robic?

    7v8rskjo4oaslnud.png
    h4zpdqk3vi112s1e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym na Twoim miejscu jeszcze dzis <3

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMaria a to nie jest trochę tak, że na siłę chcesz mieć ładny wykres? Czy rzeczywiście te czynniki o których piszesz miałyby tak wielki wpływ na Ciebie, żeby tą tempkę anulować?

    Dziś wieczorem życzę udanego seksu i pamietaj,że OF to nie jest wyrocznia, to algorytm, który ma pomóc.

    Ja na dwóch różnych serwisach mam inaczej określony dzień owulacji ;p

    Co do testów to z poradnika Ovu:

    Czy testy owulacyjne są wiarygodnym źródłem potwierdzenia wystąpienia owulacji?
    Nie. Powszechnie dostępne testy owulacyjne (testy LH, elektroniczne monitory, mikroskopy śliny) mogą być bardzo skuteczne w wykrywaniu dni płodnych, ale nie są w stanie stwierdzić czy do owulacji faktycznie doszło. Nie potwierdzają one bowiem wystąpienia owulacji, lecz informują tylko, że ciało przygotowuje się do niej. Testy te wykrywają w ciele kobiety wzrost poziomu hormonu LH, czyli rozpoznają nadchodzącą owulację, a nie jej występowanie. Niekoniecznie jednak wysoki poziom hormonu LH oznacza, że do owulacji dojdzie. W wyjątkowych sytuacjach zdarza się bowiem, że organizm przygotowuje się do owulacji (produkuje hormony, które powodują pojawienie się oznak płodności tj. płodnego śluzu, płodnej pozycji szyjki macicy, bądź pozytywnego wyniku testu owulacyjnego) lecz w ostateczności do owulacji nie dochodzi (np. z powodu stresu czy choroby).

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ