X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy jest tu jeszcze szansa.
Odpowiedz

czy jest tu jeszcze szansa.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 15 października 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spójrzcie proszę na mój wykres i poweidzcie czy jest jeszcze szansa w tym cyklu ??
    c2934dd6a8807fa69fea206023b23428.png

    mhsvh371pdpt408y.png
  • Frelka Ekspertka
    Postów: 123 56

    Wysłany: 15 października 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie czuję się ekspertem w temacie, ale wydaje mi się, że tak :) Trzymam kciuki :*

    Aniołek [*] 21.11.2013, 5 tc
    Krupeczka <3 29.08.2015
    0e8cf70093.png
  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 15 października 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, szansa jest. Szansa jest zawsze póki nie ma okresu :)

    Anielka27 lubi tę wiadomość

  • marinareczka Przyjaciółka
    Postów: 73 24

    Wysłany: 16 października 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres bardzo ladny:) Tak jak karolcia pisze, dopoki nie ma @, szansa jest :)

  • aneta0987 Znajoma
    Postów: 23 55

    Wysłany: 23 października 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Jestem nowa, zaczęłam mierzyć od niedawna moją temp. i zniknął mi detektor płodności. Nie wiem co dalej robić, nigdy wcześniej nie mierzyłam temperaturki, a przy tym mam krótkie 24d.cykle. Czy coś można stwierdzić po moim wykresie??
    daea41e958f5073112833ca2dcbb8334.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2013, 09:59

    cu64v3j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierz temperaturę do samego końca. Ciężko jest cokolwiek powiedzieć ponieważ często przed okresem temperatura wzrasta tak jak w przypadku ciąży co może być bardzo mylące. Jeżeli nie dostaniesz miesiączki w dniu kiedy powinna się pojawić zrób z rana test (np. następnego dnia)
    Trzymam kciuki :)

    aneta0987 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też jestem nowa. Weszłam tu ponieważ od dawna już choruję na niedoczynność tarczycy i hiperprolaktynemię i już nie wiem co robić. Kiedyś lekarz mi powiedział, że mam bardzo małe szanse, ale nie chcę jeszcze się poddać. Mierzę temperaturę i codziennie tu zaglądam. Jak myślicie, czy to jest w ogóle możliwe przy moich chorobach? Czy ja mam jakąś szansę?

  • Adus88 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 listopada 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co sądzicie o tym wykresie? jest jeszcze szansa dla mnie?
    temperatury miałam dość wysokie, detektor oznak ciąży pokazuje mi dziś 88 %, w poprzednim cyklu już 10 dni po owulacji dostałam okres, teraz spóźnia mi się 4 dni. 2 dni temu zrobiłam test i niestety wyszedł negatywnie :( jak sądzicie, nie ma już nadziei? :(

    980d09461a580c4ef6381db608cf29a0.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ