X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy moze byc ciaza mimo spadku temp 2 11dpo??
Odpowiedz

czy moze byc ciaza mimo spadku temp 2 11dpo??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katarynka07 Przyjaciółka
    Postów: 184 38

    Wysłany: 20 lutego 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 9 dpo mialam meega spadek temperatury, w 10dpo wkoczyla do gory, dzisiaj, 11dpo znow w dol ( ale tym razem o 4 kreski, wczesniej o 6 ) . Dodam ze jestem przeziebiona, oslabioan....

    kasia
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cieżko powiedzieć bo skoro jestes przeziebiona to ta wysoka temperatura moze być zaburzona :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • katarynka07 Przyjaciółka
    Postów: 184 38

    Wysłany: 20 lutego 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli nie powinnam jej wcale brac pod uwage?

    kasia
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 20 lutego 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciezko mi powiedziec :) obserwuj cykl i zobaczysz co się bedzie działo ;)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • gosska Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 21 marca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jestem ciekawa jak sie sprawy mają?:) 3mam kciuki

    mini-graphics-aliens-and-space-872204.gif
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ